Догляд за ревенем

Зазвичай ревінь росте на наших городах як-то сам по собі, не привертаючи уваги, і, як правило, без жодного догляду. Адже коли-то рослина вважалася рідкісним і дорогим, у часи Петра I на торгівлю ним навіть була введена державна монополія.

Догляд за ревенем- Догляд за ревенем, Сад, город, ділянка, будинок, дача, ландшафтний дизайн, дизайн ділянки, енциклопедія рослин, кімнатні рослини, садово-городні культури, облаштування дачі, ,

Виключно холодостійкий ревінь переносить заморозки до -10 °С. Не вимагає укриття на зиму. Це взагалі невибаглива рослина: потрібно всього лише рихлити ґрунт (3-4 рази за сезон) і прополювати по мірі необхідності.

Але якщо літо сухе, то про поливах забувати ніяк не можна, без них черешки стають грубими. В період формування листя поливають 1-2 рази на тиждень з розрахунку 10-15 л на 1 кв. м.

Протягом літа ревінь потрібно хоча б один раз підгодувати, можна гнойової рідиною, можна розчином мінеральних добрив: на 10 л води по 10-15 г азотних, фосфорних і калійних добрив на 1 кв. м.

Квітконосні пагони, які з'являються в червні-липні, викручують або виламують біля основи: вони виснажують рослину.