Догляд за фенхелем звичайним

Догляд за фенхелем звичайним- Догляд за фенхелем звичайним, Сад, город, ділянка, будинок, дача, ландшафтний дизайн, дизайн ділянки, енциклопедія рослин, кімнатні рослини, садово-городні культури, облаштування дачі, ,

Доглядати за фенхелем досить просто – його потрібно прополювати і рихлити, поливати і два-три рази за сезон підгодовувати комплексними мінеральними добривами.

Перед зимівлею зелень зрізають, а грядку вкривають перегноєм і торфом. У районах з більш м'яким кліматом фенхель добре зимує без укриття.

Рано навесні ґрунт у міжряддях розпушують, а після відростання пагонів рослини підгодовують фосфатними і калійними добривами.

На другий рік цвітіння у фенхелю вже більш інтенсивне. Його жовті квітки дрібні, зібрані в парасольку, дуже ароматні. До речі, рослина це вважається винятковим медоносом і добре привертає на ділянку бджіл.

Насіння дозрівають у серпні–вересні і легко осипаються. Тому парасольки зрізають заздалегідь, коли в них дозріє половина насіння, а потім дозарюють в приміщенні. Зібране насіння зберігають схожість протягом 3-4 років.