Догляд за буряками. Тонкощі посадки буряків у відкритий грунт

Буряк - це дуже затребувана культура. Яку виростити не так вже і легко! Але, приклавши зусилля і фінанси, буряк буде радувати око господаря своїм урожаєм.

Догляд за буряками. Тонкощі посадки буряків у відкритий грунт -

Важливим фактором при вирощуванні буряків є вибір насіння для посадки. Які варто вибирати за даними критеріями:

  1. Вид грунту, а також регіон для посадки: Кожен городник повинен вибирати насіння буряків виключно під свій регіон, а також тип грунту. Від цього залежить якість і врожайність буряків. Більшою мірою, виробники насіння, вказують на упаковці для якого типу грунту і регіону призначений продукт. Тому уважно читайте задню сторону упаковки.
  2. Стійкість до хвороб і грибків: Цей критерій дуже важливий для городників, які садять буряк без подальших обробок. Рада таким дачникам, купуйте насіння вже в обробленому вигляді. Це убезпечить культуру від знищення її паразитами.
  3. Стійкість до різних погодних умов: Цей критерій відноситься до городникам, які мають великі земельні ділянки. І не встигають стежити за всіма рослинами. Для таких дачників, слід вибирати насіння, стійкі до несприятливих, погодних умов. Найчастіше дана буряк приносить значно менший урожай. Але не вимагає додаткового догляду та надмірної уваги.
  4. Термін дозрівання: Кожен городник повинен чітко знати, для якої мети він садить буряк. Від цього залежить вибір певного сорту, за часом дозрівання. Які діляться на 3 типи: ранній, середній і пізній.
  5. Зовнішні критерії вибору: Цей критерій найчастіше дуже оманливий. Так як на упаковці з насінням буряка малюють культуру не відповідає даним типом насіння. Тому, купуйте насіння тільки в перевіреного виробника.
  6. Сертифікат якості: Рекомендуємо насіння купувати тільки в перевірених магазинах. При цьому вимагайте сертифікат якості! Це вбереже вас від неякісного продукту.

Догляд за буряками. Тонкощі посадки буряків у відкритий грунт -

Посадка буряків

Перед посадкою буряків, її насіння повинні пройти обробку. Процес обробки досить простий і полягає в замочуванні насіння до набухання у воді. Після чого, насіння потрібно підсушити. Перед садінням переконайтеся в тому, що земля досить прогріта і має температуру не нижче 10-ти градусів. Також дуже важливим фактором, є температура на вулиці, яка повинна становити не нижче 20 градусів.

Для гарного урожаю, потрібно пам'ятати про те, що грунт під посадку буряків повинен бути підготовлений ще з осені. Для удобрення землі використовуються залишки рослин, а так само перегній. Після посадки буряків, ґрунт точно також потрібно удобрювати. Для цього використовуйте селітру, калійну сіль або суперфосфат.

Зверніть увагу! Буряк можна садити і як розсаду, такий вид посадки забезпечить швидке дозрівання і врожай. Не забувайте про морозах! І заздалегідь купіть поліетиленову плівку, якої в майбутньому, будете накривати буряки, щоб не побив Мороз.

Догляд за буряками. Тонкощі посадки буряків у відкритий грунт -

Процес поливу буряків

Процес поливу буряків дуже простий. Для даної процедури використовується краплинна система поливу. Будьте уважні, рослина не любить великої кількості води. З цього, її потрібно поливати в міру висихання землі. Ні в якому разі не заливайте культуру. Це призведе до загибелі рослини і втрати врожаю.

Як бачите посадка і догляд за буряками не складний. Але все ж, вимагає догляду і знань городника. Тому перед посадкою даної культури, рекомендовано ознайомитися з усіма її нюансами.

А так само скористатися порадами досвідчених городників. Пам'ятайте, що від вашого знання, а так само догляду за рослиною залежить подальший урожай!

Догляд за буряками. Тонкощі посадки буряків у відкритий грунт -
Дата публикации: 7.12.18