Чому жовтіє листя у томатів? Як допомогти томату!

Коли власник присадибної ділянки, який займається тим, що вирощує фрукти і овочі у себе в саду, починає помічати, що на томатах почали сохнути листя, це говорить про те, що необхідно бити тривогу і з'ясовувати причину даного явища. Чим швидше ви з'ясувати чому листя на помідорах сохнуть, тим швидше ви зможете вирішити цю заразу.

Вона починає поширюватися по інших листі, стеблах і зав'язі.

Чому жовтіє листя у томатів? Як допомогти томату! -

найпоширеніші причини засихання листя

Досвідчені городники заявляють про те, що існує відразу кілька причин, з-за яких листя на помідорах починають втрачати привабливий зовнішній вигляд і поступово засихати. Для того щоб визначитися з тим, що саме сталося з вашим кущем необхідно приступити до методу виключення.

Чому жовтіє листя у томатів? Як допомогти томату! -

Підвищена вологість або неправильний полив

Помідори самі по собі вельми чутливі особливо до вологому повітрі та ґрунті. Вони категорично ставляться коли повітря дуже сухе, а грунт дуже тверда тому коли настають спекотні дні поруч з кущами, де ростуть помідори краще всього розмістити Ємність з водою і вона буде самостійно поїти землю водою. У вечірній час кущі помідорів краще обприскувати з пульверизатора це дозволить рослині трохи розслабитися після спеки і отримати необхідну порцію вологості.

Самі по собі помідори дуже вимогливі, вони категорично ставляться до того, що грунт поливають часто, але не рясно, вони воліють, щоб їх поливали раз в 2 дні, але при цьому заливали. У жарку сонячну погоду поливати помідори краще один раз, а коли похмура погода то полив можна здійснювати раз на 4 дні.

Чому жовтіє листя у томатів? Як допомогти томату! -

Більш досвідчені городники рекомендують у випадку якщо ви допустили сильне пересихання грунту там де ростуть помідори, відразу ж заливати рослини не варто. Вони повинні будуть поступово звикати до підвищеної вологості. А якщо відразу ж рослина після сильної посухи рясно залити, це може призвести до того, що коренева система почне гнити і в такому випадку рослина просто загине.

Чому жовтіє листя у томатів? Як допомогти томату! -

Неправильно температурний режим

У разі якщо листя на помідорі починають втрачати сік, це може говорити про те, що сталося сильне зниження температури. Для того щоб усунути цю неприємну ситуацію необхідно грамотно підійти до встановлення правильного режиму. Підходяща температура повітря для листів помідор і самого рослини є не нижче плюс 20 градусів. Тому якщо вирощувати помідори в теплиці і різко на вулиці похолодало рослини почала показувати свої сухі листя необхідно зробити все можливе, щоб у цьому приміщенні стало тепліше.

Чому жовтіє листя у томатів? Як допомогти томату! -

Дефіцит поживних речовин

Нерідко листя помідор засихають в результаті реакції на брак яких-небудь поживних речовин, які дуже важливі в момент зростання і розвитку самого помідори. Для того щоб це виправити, необхідно підгодувати рослина комплексом різних мінеральних добрив призначених для цієї культури.

Чому жовтіє листя у томатів? Як допомогти томату! -

Шкідники

найпоширеніші причини того, що рослини починають засихати це появи шкідники вони можуть почати жити і розвиватися в коренях помідора, або просто розміститися на листках і створювати цілий клан свого сімейства. Сам факт наявності цих шкідників дуже негативно позначається на рослині тому страждають листя, після стебло і в кінці знищується сам плід.

Для того щоб позбутися від шкідників необхідно придбати спеціальні засоби для обробки від цих бридких комах яким чином ви дозволите рослині продовжити своє зростання і розвиток без будь-яких відхилень.

Чому жовтіє листя у томатів? Як допомогти томату! -
Чому жовтіє листя у томатів? Як допомогти томату! -
Дата публикации: 7.12.18