Боротьба з бур'янами на садовій ділянці

Всім дачникам неприємно бачити на своєму городі бур'яни. Кожен садівник знає, як важко з ними боротися. Ми використовуємо різні методи, але, на жаль, бур'яни зникають на нетривалий час, а потім з'являються знову. Як від них позбутися назавжди або на три-чотири роки?

Боротьба з бур'янами на садовій ділянці-

При влаштуванні квітника або при освоєнні цілини для придушення швидкого росту бур'янів треба виділити ділянку, яку необхідно вичистити від бур'янів. Потім вкопують по її контуру на глибину приблизно 30 сантиметрів смугу заліза із звичайною поліетиленовою плівкою. Плівка може пролежати в землі двадцять років без гниття. Далі можна вибрати один з двох способів.У травні бур'ян притупують, розкидають по ньому компост, зверху укладають щільний картон, а потім листя, солому або траву. Розмічають під лунки для посадки гарбуза, томатів, кабачків, баклажанів, картоплі і перцю. Для цього розривають гній і солому, совком протикають папір і заповнюють родючою землею лунку. Вона буде захищати розсаду, коли пріє кислий гній.

Боротьба з бур'янами на садовій ділянці-

Висаджувати рослини можна, не закладаючи картоном бур'яни. Щоб взросшие бур'яни не заглушали розсаду, їх притупують, накривають папером, а зверху укладають товстим шаром скошену траву. Спосіб дуже привабливий і легкий, але в той же час досить ризикований. Він допомагає тільки в спекотне літо, коли велика ймовірність зростання злих бур'янів: пирію і снити, від яких важко позбутися. Ніколи не викидайте бур'яни на асфальтовану дорогу, обов'язково утилізуйте їх. Не прибирайте бур'яни в зелені зони і в кущі. Намагайтеся викидати рослини у вогнище, в ємність з водою або компост.