Боротьба з бур'янами на городі

Бур'яни – це шкідники, так як, вибравши для себе найбільш відповідну територію для зростання, вони витягують з грунту всі поживні речовини і мінерали, які потрібні для городніх культур, щоб активно рости і плодоносити.

Боротьба з бур'янами на городі -

Кожен городник і фермер, побачивши на своїй ділянці бур'яни, позбавляється від непотрібної рослинності. Для цього існують різноманітні способи боротьби з ними, ознайомимося з основними.

Боротися з шкідниками потрібно з моменту їх появи, ні в якому разі не запускати. Так як від молодої рослини значно легше позбутися, ніж від високих заростей. Очищати грунт від бур'янів треба на грядках і поруч, так як вони розростаються дуже швидко.

Виробляти таку очищення слід до липня, потім бур'яни вже втрачають свою силу і не в змозі завдати шкоди врожаю. Після збору врожаю, потрібно повністю очистити город від бур'янів, щоб вони не встигли дати свої насіння. В іншому випадку на наступний рік зійде значно більше шкідливих рослин. Всіх зібраних шкідників присипати землею.

Боротьба з бур'янами на городі -

Як позбутися від пирію

Пирій один з основних рослинних шкідників на ділянці, мабуть, немає жодного господаря, який би не зіткнувся з ним. Можна виділити основні способи боротьби з ним:

  1. На початку травня за допомогою сох зробити взмет. Витягнутий пирій слід розкласти на маленькі купки і дочекатися коли він висохне. Після цього його потрібно спалити. Коли на ділянці, де виростав пирій зійде трава, його потрібно проборонювати, а потім зорати плугом.
  2. Метод вушка кореневої системи. Територію, де виростає бур'ян лущать використовуючи запашники, в теж час грунт піднімають, щоб вона добре висохла. Коли земля просохне, можна приступати до боронування залізними боронами. Коріння при цьому слід виймати на поверхню, для якнайшвидшого і повного висихання. Що напевно позбутися шкідника, сухі залишки треба згребти у купу і спалити їх.
  3. Подымание грунту. По всій ділянці потрібно пройтися плугом на невелику глибину, а потім забороновать поперек. Таким чином, коріння пирію виявляться накритими вологим грунтом, до того ж без джерел світла і повітря. Такі умови забезпечать швидше гниття.

Важливо врахувати, що однієї спроби може бути недостатньо для повного очищення городу від пирію, тому може знадобитися декілька спроб. Головне не затягувати.

Боротьба з бур'янами на городі -

Як позбутися від кропиви

Для позбавлення від кропиви, потрібно підготувати 15%-й розчин каинита і обробити їм грунт і молоді пагони. Обробка проводиться кілька разів, в залежності від ситуації. Далі бур'яни спільно з корінням вилучаються з ґрунту, а сухі залишки потрібно обов'язково спалити.

Ще один метод – підготувати 20%-й розчин, що складається з каинита, мідного та залізного купоросу і обробити їм землю. Далі витягти бур'яни висушити й спалити їх.

Боротьба з бур'янами на городі -

Як позбутися від реп'яхів

Лопух дуже сильно виснажує землю і від нього треба позбавлятися як можна скоріше. Викопавши його, він знову зросте на колишньому місці. Щоб очистити ділянку від реп'яхів головне зрізати його стебла, а місце зрізу обробити кухонною сіллю. Такий спосіб недовго позбавить город від цього шкідника.

Як позбутися від будяків і в'юнка

Для цього використовують звичайну харчову сіль. Нею посипається прикоренева зона біля стебла. Вона почне роз'їдати коріння і через 3 доби бур'ян почне в'янути, а через тиждень остаточно загине.

Боротьба з бур'янами на городі -

Як позбутися від кінського щавлю

Кінський щавель активно і дуже швидко розростається. Що перемогти його, досить навесні посипати ділянки, де він росте негашеним вапном.

Народні способи боротьби з бур'янами

Будь-хімічне втручання в грунт здатна завдати шкоди ґрунту і произрастающим в ній рослинам. Тому не кожен наважується на таке. На допомогу приходять народні способи.

Один із способів – сіль. Нею посипають грунт на відстані 20-30 см від росте поруч культурної рослини. Сіль проникне вглиб грунту і позбавить від бур'янів і тимчасово заблокує зростання нових.

Крім солі можна використовувати соду. Її додають у воду і концентрованим розчином поливають землю близько рослини. Ефект буде такий же, як і від солі.

Боротьба з бур'янами на городі -

У боротьбі з шкідниками допомагає оцтова кислота. За допомогою пульверизатора нею збризкують шкідливе рослина, і воно гине.

тирсу теж можуть правитися з бур'янами. Їх розсипають шаром, товщиною до 10 см, а через рік полусгнившую суміш потрібно перенести на ділянку з бур'янами і перекопати його.

Деякі використовують спиртовий розчин. Він теж ефективно справляється з бур'янами, а також знезаражує ґрунт, позбавляючи її від небажаних грибків і вірусів. Розчин готується в співвідношенні 1:10. Тобто на 1 частину спирту знадобиться 10 частин води. Таким розчином обробляють грунт за місяць до висаджування культурних рослин.

Якщо один спосіб не допоміг, ні в якому разі не можна впадати у відчай і припиняти боротьбу. Потрібно повторити процедуру або спробувати інший спосіб.

Боротьба з бур'янами на городі -
Боротьба з бур'янами на городі -
Боротьба з бур'янами на городі -

 

Дата публикации: 7.12.18