Що таке Лічі?

Лічі – незвичне і кілька дивовижне назву. Той, хто вперше його чує і не подумає, що мова йде про фрукті, що росте в тропіках. Однак цей фрукт, як і безліч інших нам раніше невідомих, не тільки смачний, а й корисний для людського організму.

Лічі – що ж це?

Що таке лічі? Лічі – так іменують деревообразное рослина родини сапіндових – це надзвичайно велике сімейство, що включає в себе 150 пологів, і ще більше видів – аж 2000. Велика частина цих видів виростає лише в тропіках: в Азії, Африці, Америці, Австралії (там їх не багато).

Що таке Лічі?-

Тут ми трохи розповімо про тих Лічі, різновиди яких виростають в Азії. Даний фрукт має й інші назви: «лиджи» і «лісі», таке найменування може наштовхнути на думку, що відбувається Лічі з Китаю.

Може, таке припущення має сенс. Так, як у Стародавньому Китаї насправді вживали Лічі – про це оповідають документальні свідоцтва, що датуються II століттям до н. е .. Пізніше цей фрукт опинився в сусідніх країнах, де також був гідно оцінений і став вирощуватися на всій частині Південно-Східної Азії, а також і на інших материках.

Що таке Лічі?-

Набагато пізніше, лише в XVII столітті Лічі потрапила в європейські країни. Цікавився історією Китаю, письменник іспанського походження Гонсалес де Мендоза дав докладний опис фрукта в своїй книзі, де вперше європейці про нього і прочитали.

Найбільше Лічі важить майже 20 грамів, плоди овальної або яйцевидної форми, діаметром до 3,5 див. Шкірка Лічі щільні, насиченого червоного кольору, дуже легко віддільне від м'якоті, на вигляд пупирчата і горбиста. М'якоть плодів досить своєрідна – залозиста, кремового або білого відтінку, з великим коричневим насінням всередині. М'якоть має досить приємний і освіжаючий кисло-солодкий смак і аромат фрукта нічим не поступається смаку, хочеться вдихати його знову і знову.

Що таке Лічі?-