Садові ліани: запашний горошок

Садові ліани: запашний горошок-

Запашний горошок приїхав до нас з Італії. Також його можна зустріти на Сицилії і Канарських островах. Запашний горошок прикрашають квіти середнього розміру, від трьох до п'яти див. в діаметрі. Стебло рослини досягає висоти двох метрів. Ця садова ліана любить помірний клімат і не переносить спеку.

Добре розмножується рослина поділом куща і насінням. Перед посадкою насіння слід обробити фундазолом і замочити рослина в гарячій воді. На наступний день насіння висаджують в ящики. Земля для посадки повинна бути легкою і дренованим: рослина не переносить вогкості і захворювань. У приміщенні повинна бути не менше двадцяти градусів. Через 3-5 днів з'являться сходи.

Як тільки рослина випустить чотири перших листочка, його необхідно прищипнути. Після цього рослина обов'язково поливають розчином мінерального добрива 20 р. на 10 листків води. Другий раз рослини підживлюють через тиждень, а в третій – під час закладання бутонів.

Садові ліани: запашний горошок-

Запашний горошок рясно цвіте з початку травня до кінця серпня. Взимку рослини підмерзають, але навесні вони різко починають випускати нові пагони.

Запашний горошок відмінно підходить для зрізання. Якщо воду міняти кожен день, квіти у вазі живуть близько тижня. Якщо ви хочете виростити горошок до восьмого березня, то насіння слід посіяти в листопаді-грудні. До травневих свят рослину висаджують на початку лютого. Запашний горошок чудово виглядає в компанії з гіпсофілою болотистій.

Запашний горошок чудово підходить для озеленення, оформлення стін і створення пірамід і живоплотів. Це прекрасне рослина чудово підходить для створення запашних садів.

Садові ліани: запашний горошок-

У наш час налічується близько десяти тисяч видів цієї садової ліани. Насіння рослини можуть бути отруйними, тому потрібно ставитися до них з обережністю.

Дата публикации: 16.09.18