Прикмети про рослина хойя восковий плющ – чи можна тримати вдома

Здрастуйте, дорогі читачі! Хойя – кучерява квітуча ліана. Мало того, що квіти в неї красиві, схожі на воскові зірочки, так вони ще до того ж чудово пахнуть.

Плюс до цього, будь-які плющі є невибагливими рослинами. Це чудовий варіант для вертикального прикраси стін. Однак при всіх цих достоїнствах таку ліану багато побоюються вирощувати вдома. Чи мають вони рацію – варто розібратися.

Рослина-вампір чи ні?

Прикмети про рослина хойя восковий плющ – чи можна тримати вдома-

Отже, хойя восковий плющ чи можна тримати вдома чи краще не треба? На жаль, але існує думка, що квітка приносить нещастя. Гірше того, навколо рослини склалися інші міфи негативного спрямування.

Вони свідчать, що квітка сприяє відходу чоловіків з родини. Інші взагалі стверджують, що він є енергетичним вампіром. Втім, є і позитивні легенди, але їх дуже мало.

Прикмети про рослина хойя восковий плющ – чи можна тримати вдома-

Багато на цьому ґрунті бояться розводити вдома будь-які сорти витких рослин. При цьому у деяких народів до цих пір існує повір'я, що якщо біля входу в будинок посадити звичайний плющ або дикий виноград, то вони оберегут житло від проникнення негативної енергії.

насправді ж хойя не є вампіром, а існує, як і будь-який інший квітка, за рахунок корисних речовин, що надходять з ґрунту. Доказом цього є той факт, що поруч з цією квітучою ліаною вживаються практично всі домашні рослини.

Може хойя внести в будинок розлад?

Прикмети про рослина хойя восковий плющ – чи можна тримати вдома-

Деякі люди кажуть, що з появою вдома воскового плюща в сім'ї почалися негаразди та сварки. Інші навіть стверджують, що мешканці будинку стали часто хворіти. Після того, як вони позбулися цієї квітки, життя нібито повернулася в колишнє русло.

Але безліч інших людей стверджують, що нічого подібного у них не відбувається, і відмовлятися від цього квітки вони не бажають. У вашому будинку є хойя воскова? Якщо так, ймовірно, ви не збираєтеся від неї позбавлятися.

Прикмети про рослина хойя восковий плющ – чи можна тримати вдома-

Тоді з повною упевненістю можу сказати, що праві любителі воскового плюща. Ті ж, хто звинувачує квітка у всіх своїх бідах, просто звалюють на нього свою власну провину.

Ходять чутки, що заводити хойю ні в якому разі не можна дівчатам на виданні, бо наречені будуть обходити стороною цей будинок. Гірше того, якщо в родині є молоді сини, то вони швидко покинуть батьківський дім. Звичайно, все це вигадки, хіба так боязкі наші чоловіки, щоб лякатися красивого квітки.

Робимо висновки

Прикмети про рослина хойя восковий плющ – чи можна тримати вдома-

Протилежні міфи, навпаки, стверджують, що сімейні пари обов'язково повинні завести в своїй спальні хойю, так як вона здатна зміцнити сімейний союз. За великим рахунком, міфи та легенди навколо цієї квітки суперечать один одному.

Хімічний аналіз цієї рослини показує, що ніяких шкідливих речовин воно не виділяє, сік його не отруйний. Таким чином, зашкодити людині воно не може в силу своїх природних властивостей.

Квіти ж приємно пахнуть, цей запах дуже сильний. Якщо у людини є алергічна реакція на цвітіння рослин, то, безумовно, таку ліану краще не заводити. Втім, як і будь-який інший квітка. При цьому варто сказати, що якщо хойю містити в просторому приміщенні, то вона не зашкодить нікому. Так що сміливо обзаводитеся цим красивим рослиною.

Корисні поради

Прикмети про рослина хойя восковий плющ – чи можна тримати вдома-

Розмножувати квітка краще всього живцями, так як вони дуже швидко вкорінюються у воді або в перезволоженому ґрунті. Живці для розмноження можете вибрати короткі, головне, щоб на кожній було дві точки росту і дві пари листків.

Буває, хойя чомусь не цвіте. Для того щоб з'явилися рясні квіти, дотримуйтеся деяких нескладних умов. Це рослина не підгодовуйте часто, а взимку від підживлень зовсім відмовтеся. Взимку квітці буде некомфортно в кімнаті, де дуже жарко. Не зловживайте обрізанням. Хойя любить світлі місця.

При такому догляді в домашніх умовах рослина порадує вас своїми красивими суцвіттями – ви стежили за ним правильно. Ну хіба може така краса принести негатив? Раз побачивши це цвітіння, складно буде від нього відмовитися.

Дата публикации: 16.09.18