Ніжний мексиканець по імені Ахіменес


Ніжний мексиканець по імені Ахіменес-


Яка жінка не мріє про чарівному мексиканце? Насправді, познайомитися з одним з них дуже легко. Це-квітка під назвою ахіменес.

Красень родом з центральної і тропічної Америки. Ім'я у квітки грецьке і говорить саме за себе: воно означає «боїться холоду»

Ніжний мексиканець по імені Ахіменес-

Рослина дуже теплолюбива. Тільки в приміщенні стане прохолодніше 15 градусів, воно засинає. Розміщувати горщик з ахименесом потрібно на південній стороні. Але ставити його під прямі промені теж не варто: примхливий ахіменес може скинути свої ніжні листя, квіти від спеки стають бурими.

Ніжний мексиканець по імені Ахіменес-

Очищені клубниевый, багаторічний. Листочки його вкриті пухнастими волосками. Найголовніше якість цього гарячого південця – він буде дарувати вам ніжні, яскраві квіти з червня по жовтень! Тримаються вони недовго, зате дуже швидко з'являються нові. Догляд за ахименесом не складний - головне дати мексиканцю добре виспатися взимку. Рослини на зиму ставлять в прохолодне притінене приміщення з температурою від 10 до 15 градусів. Поливаємо квіти в міру, взимку - мінімально.

Ніжний мексиканець по імені Ахіменес-

У лютому ахіменес потрібно готувати до пробудження. Бульби промиваємо марганцівкою, присипаємо деревним вугіллям і висаджуємо в субстрат. Ставимо горщик в тепле приміщення. Дуже скоро з'являться нові пагони. Тепер поливайте рослини добре, але не заливайте. Вода навесні повинна бути тепла, пізніше підійде і кімнатної температури.

Ніжний мексиканець по імені Ахіменес-

Коренева система у ахименеси поверхнева, горщики потрібно підбирати плоскі і широкі. Міняйте їх у міру росту рослини.

Квіти люблять наступний склад землі: 2 частини листової землі, 1 частина дерну і перегною і 0,5 – піску.

Ахіменес не переносить застою води в горщику, тому обов'язково потрібно додавати в дренаж деревне вугілля, а в грунт – рубаний сфагнум.

Вологе повітря для рослини – кращий друг. Але при цьому квіти не переносять, коли вода потрапляє на їх листя або квіти. Тому краще поставити горщик на піддон з дренажем з керамзиту, гальки або моху.

Ахіменес дуже любить підгодівлю. Поливайте рослини сумішшю з 1,5 г азотних,1 р. калійних і 0,5 р. фосфатних добрив на три літри води.

Ніжний мексиканець по імені Ахіменес-

Рослини можна виростити з насіння. Для цього збираємо м'які плоди і висіваємо насіння в лютому. Грунт для них повинна складатися з листової землі і піску. Насіння потрібно просто засіяти, присипати землею їх не потрібно. Горщик ставимо в темне і тепле місце, де 20 градусів. Поливаємо з піддону і постійно провітрюємо. Через півмісяця зійдуть сіянці. Корінці їм потрібно пікірувати. Коли рослинки стануть побільше, доглядайте за ними так само, як і за дорослими.

Ахіменес розмножується і живцями. Беремо для живців нижні і середні пагони. Садимо їх в суміш піску і листової землі і влаштовуємо парничок під банкою. Тепер слід підігрівати рослина знизу і поливати стимуляторами для утворення коренів. Через два тижні квітка вкорениться, а через місяць на коренях вже почнуть рости бульбочки.

Ця квітка уражаються попелицями, трипсами і кліщами. Тому потрібно постійно обробляти рослини від шкідників. Також ворог рослини - сіра гниль. Щоб уникнути цього, помірно поливайте рослини, дезінфікують бульби.

Дата публикации: 16.09.18