Дійсно працюють прикмети про шкідливих кімнатних рослинах?

Прикмети працюють тільки для тих людей, які в них вірять або придумують самі.

Є такий жарт: якщо чорна кішка перебігла вам дорогу, при цьому ви упустили дзеркало, воно розбилося, та ще й дід з порожнім відром промайнув перед очима – будьте впевнені, що вам не пощастить.

Це і смішно, і сумно. Якщо людина вірить в подібні прикмети, то так і станеться.

Що тільки не придумують люди, щоб ускладнити собі життя. Добралися вже і до кімнатних рослин. Суть цих прикмет зводиться до того, що є квіти, які не можна приносити в дім. Давайте з'ясуємо, які рослини не можна тримати вдома, чому є такі прикмети і чи це дійсно правда.

Дійсно працюють прикмети про шкідливих кімнатних рослинах?-

Фото 1. Золотий вус

1. Вони заберуть у вас чоловіка. Вони зруйнують сім'ю

Церослини-мужегоны», які в хаті тримати не можна, тому що вони виганяють з дому чоловіка. Таку погану репутацію приписують ліанах і ампельним рослинам, у тому числі і дуже популярним, зустрічається практично в кожному будинку, де вирощують кімнатні рослини.

калиссия запашна або золотий вус (фото №1), эпипремнум (фото №2), рафидофора (фото №3), рео (фото №4), традесканція, зебрина (фото № 7), кампелия, роициссус та інші. Залишається тільки пошкодувати бідолах.

Дійсно працюють прикмети про шкідливих кімнатних рослинах?-

Фото 2. Эпипремнум
навіть якщо ви з одного листочка виростили таку квітку у себе вдома, викиньте його або віддайте ворогам, інакше залишитеся без чоловіка. Так радять зробити прихильники теорії «рослин-разлучников», що складають страшні казки про кімнатних рослинах і лякають подібними розповідями своїх друзів.

Дійсно працюють прикмети про шкідливих кімнатних рослинах?-

Фото 3. Рафидофора
Бідні квіти! Не знаючи на кого спихнути провину в своїх невдалих відносинах з протилежною статтю, люди звинувачують в таких бідах рослини.

Звичайно, легше приписати провину в тому, що тебе кидають квітці, ніж визнати, що винен ти сам. До речі, переважна більшість звинувачень в «мужегонстве» випало на долю плющів.

Дійсно працюють прикмети про шкідливих кімнатних рослинах?-

Фото 4. Рео

Перестаньте вірити в ці безглузді вигадки! Рослини не винні в тому, що від нас ідуть. Винні тільки ми самі.

Це нам потрібно вчитися грамотно будувати відносини з чоловіками, знаходити компроміси і визнавати свої помилки.

Щасливі сім'ї, де панує любов і розуміння, можуть вирощувати десятки ліан. І ніхто ні від кого не йде.

2. Ви можете виростити у своєму будинку вампіра

«Рослини-вампіри – це вже страшніше. І найстрашніший серед них – це, звичайно ж, монстера (фото№ 5). Незвичайно красива тропічна ліана має безліч повітряних коренів, з допомогою яких вона чіпляється за стовбури дерев і дереться вгору.

Напевно, тому деяким людям ця квітка нагадує монстра.

Дійсно працюють прикмети про шкідливих кімнатних рослинах?-

Фото 5. Монстера
У 18 столітті в Європі мандрівники розповідали легенду про рослини-убивць, жорстоких і нещадних. Вони росли в нетрях Південної Америки і, нападаючи на людей і тварин, залишали одні скелети, пронизуючи їх своїми корінням.

Мандрівники помилялися: вони приймали повітряні коріння ліан за підступні щупальця, які легко могли прорости крізь скелет людини, що застряг в джунглях.

Але монстера – не єдиний вампір серед квітів. В цю групу потрапили папороті, філодендрони (фото № 6) і кактуси.

Хоча ці квіти, зокрема кактуси, насправді несуть море позитивної енергії, радують людину, коли розцвітають, і ще, за деякими твердженнями, оберігають його здоров'я: кактуси не просто так ставлять поряд з моніторами комп'ютерів.

Дійсно працюють прикмети про шкідливих кімнатних рослинах?-

Фото 6. Філодендрон

насправді квіти не можуть заподіяти людині шкоди, будинку можна вирощувати будь-які рослини. Якщо квітка вам подобається, то він ніяк не може чинити на вас негативну дію.

3. «У мене важка рука, погана енергетика, у мене рослини гинуть»

Так стверджують люди, яким простіше прикритися енергетикою, сховатися за «важку руку», ніж побороти свою лінь і навчитись доглядати за квітами.

Адже це живі істоти, а мистецтво вирощування кімнатних рослин – це справа, якій потрібно вчитися.

Недостатньо просто увіткнути квітка в горщик із землею і періодично поливати його. Потрібно зрозуміти, який грунт подобається рослині, яка вологість, добрива, освітлення.

Інформації на цю тему зараз предостатньо, було б бажання її знайти і в ній розібратися. Є спеціальні книги, журнали, спілкування на форумах, спеціальні сайти в Інтернеті, де досвідчені квітникарі діляться своїм досвідом.

Дійсно працюють прикмети про шкідливих кімнатних рослинах?-

Фото 7. Зебрина

Так які ж рослини все-таки не можна тримати вдома?

Відповідь на це питання у нас є, і він звучить так: ті, яким ви не зумієте забезпечити належний догляд.

Якщо у вас вдома сухо і жарко, ви економите воду, не варто садити рослини, які люблять вологу, інакше вони загинуть без поливу.

  • Якщо вам не подобаються кактуси, залиште їх у спокої.
  • Якщо у вас маленька дитина, просто не тримайте вдома отруйні квіти.

З радістю і на здоров'я вирощуйте ті рослини, які вам подобаються. Ніколи не звинувачуйте квіти у своїх невдачах. І не вірте вигадок людей, які готові перекласти провину за свої помилки на беззахисні рослини.

Дата публикации: 16.09.18
Купить рыбу для пруда в московской области цена малек рыб купить малька оптом по цене.