Ці милі мамиллярии


Ці милі мамиллярии-


В колекції будь-якого кактусовода можна знайти цей незвичайний кактус. Причина його популярності зрозуміла: він росте дуже швидко, невибагливий. Деякі мамиллярии зацвітають навіть у самих ледачих господарів.

Ці милі мамиллярии-

Маміллярія відрізняється незвичайним будовою. Весь її стовбур вкритий сосочками, на кінчиках яких розташовані зірочки з колючок. Різноманітність колючок просто вражає: гачки, кучеряве волосся, рівні короткі колючки. Квіти бувають різних відтінків, від жовтого до рожевого і червоного. Найчастіше на підвіконнях можна зустріти кактуси під назвою Маміллярія Біла і Маміллярія Вільда.

Білу мамиллярию прикрашають мереживні білі колючки. Стебло у неї довгий, зазвичай закручений. Змусити цвісти цю красуню досить важко. Якщо їй догодити, вона покривається дрібними білими квіточками.

Маміллярія Вільда більш невибаглива. Її колючки схожі на маленькі гачечки. Не варто розмахувати над тільки що пересадженим кактусом рукавами: маміллярія швидко вхопиться за одяг і вистрибне з горщика. Якщо горщик легкий, то кактус причепиться до вас разом з горщиком. Доглядати за мамиллярией одне задоволення. Полив вона любить помірний, цвіте ніжно-жовтими квіточками раз в рік. Причому, набирає бутони навіть у тому випадку, якщо ви забудете про її стані спокою.

Ці милі мамиллярии-

Маміллярія Зейльмана схожа на мамиллярию Вільда. Вона теж нагадує маленький репяшок. Коли вона зацвітає, то дійсно нагадує репяшки: бутончики її такі ж рожеві.

Маміллярія колючий озброєна безліччю дрібних колючок. Вона не така довга, як її родички. Стебло цього кактуса більше схожий на пухнастий кульку. Тільки доторкатися до цієї кульки не варто: кілька колючок відразу атакують вашу руку. Зате цвіте вона чудово: яскраві рожеві квіти прикрашають її, як вінок.

Маміллярія Гана відрізняється особливою пухнастою. Вся вона покрита пухнастими волосками. Під час цвітіння вона нагадує пухнастий кульку, покритий рожевими квітами.

Ці милі мамиллярии-

Маміллярія боскана – це цілий букет різних колючок. Її центральна колючка зазвичай товста і жорстка, її оточують наскільки тонких колючок, а ближче до стебла розташовуються тоненькі волосинки. Цвіте вона світло - жовтими квітами.

Маміллярія Проліфера віддалено нагадує Мамиллярию Вільда., тільки колючки у неї гострі. Біля самого стебла колючки схожі на тоненькі білі волоски, які часом закривають весь стебло.

Ці милі мамиллярии-

Догляд за мамиллярией

Взимку мамиллярии люблять прохолодне повітря. Бажано, щоб температура була не вище 15 градусів. Влітку вони з задоволенням переїдуть в палісадник або на балкон. Ці кактуси люблять сонце і свіже повітря.

Для розведення маміллярій підходять широкі горщики. Ці кактуси прекрасно себе почувають у суміші дернової, торф'яної, листової землі, піску і цегляної крихти. Всі складові візьміть в однакових пропорціях. Пересаджувати кактуси потрібно раз на рік.

Ці милі мамиллярии-

Розмножуються мамиллярии дітками і насінням. Сіянці люблять температуру 20-25 градусів.

Дата публикации: 16.09.18