Який підлогу вибрати для кухні

Вибір покриття для підлоги на кухні заняття дуже важливе і відповідальне. Підлога для кухні повинен не боятися жиру, подряпин, вологи і бути зносостійким. Тому до питання «як вибрати підлога для кухні» слід підійти з усією відповідальністю.

Який підлогу вибрати для кухні-

Для початку оціните те, що зараз у Вас постелено на кухні. Підійде це покриття для основи або доведеться знімати стару підлогу і виводити на нуль плити, тобто фактично переробляти підлогу від кірки до кірки. Від якості підготовки основи під нову підлогу залежить термін служби нового покриття, тому краще проконсультуватися з фахівцем.

Існує великий вибір покриття для підлоги на кухні:

1. Лінолеум – один з найбільш практичних варіантів покриття підлоги. Служить близько 10 років, має привабливу ціну і безліч варіантів візерунка. З мінусів – низька екологічність. Деякі види лінолеуму слід застосовувати лише на вулиці.

2. Коркове покриття – це натуральний і екологічно чистий матеріал, який має оздоровчий ефект, оскільки знижує навантаження на хребет і суглоби (у зв'язку з пружним ефектом). Коркове полотно створює ефект теплої підлоги і звуконепроницаемо. Такий підлогу потрібно обов'язково покривати лаком і він боїться великої кількості води.

3. Дерев'яна підлога – дуже красивий і екологічний. Відрізняється високою ціною, труднощами у догляді і боїться перепадів температури.

4. Ламінат – чудовий замінник дерева. Він більш стійкий до подряпин і вологи, а також інших зовнішніх впливів.

5. Підлогова плитка – найбільш популярний вид підлогового покриття. Але підлога для кухні з плитки, передбачає, що ходити по ньому Ви будете в тапочках або шкарпетках, т. к. плитка досить холодний матеріал. Це її єдиний недолік.

6. Керамограніт — володіє більшою щільністю, ніж плитка, і здатний імітувати різні породи дерева. Крім цього, керамограніт фактично не вбирає вологу.

7. Рідкий лінолеум або полімерний наливна підлога. Відмінний варіант покриття для підлоги на кухні. На дотик таке покриття нагадує плитку, а на вигляд – лінолеум. Він швидко та рівномірно розтікається по всій поверхні підлоги, надаючи їй гладкість. Ви повинні прибрати абсолютно все з підлоги, щоб на шляху у лінолеуму не було перешкод. І таке покриття дуже складно демонтувати.

Перед тим, як вибрати підлога для кухні, потрібно зважити всі «за» і «проти», врахувати специфіку Вашої кухні і вибрати ефект, якого ви хочете добитися. Підлога для кухні може стати частиною інтер'єру, яка задає настрій, або просто покриттям, по якому Ви доходите до холодильника або плити. Вирішувати Вам!

Більш повний огляд з фото і прикладами покриття для підлоги на кухні читайте тут.

Дата публикации: 12.09.18