Як зробити надійні і недорогі гойдалки-гніздо

Здрастуйте, наші шановні читачі.

Діти – це наше все. Але з нинішніми цінами все наше, зароблене щоденною працею також доводиться віддавати дітям. Візьмемо хоча б найпростіші гойдалки-гніздо, які зовсім недавно з'явилися на вітринах дитячих супермаркетів. На думку виробників, ціна на обплетений мотузкою обруч повинна становити близько 6-8 тисяч рублів.

Вибачте, але у деяких така ж місячна заробітна плата. А адже дитина потребує не тільки розваги, але ще одязі, харчуванні і, не дай Бог, ліках. На тлі всього цього, хотілося б хоч трішки допомогти молодим батькам і навчити їх як без проблем змайструвати гойдалки гніздо своїми руками.

Зміст

  1. Варіант 1
  2. Варіант 2
Як зробити надійні і недорогі гойдалки-гніздо-

Варіант 1

Саме просте гніздо легко виготовити із звичайної автомобільної покришки. Тут найскладнішим буде підібрати під попу шину відповідного розміру, решта робиться елементарно. Ось дивіться:

Берете одну автопокришку і умовно поділяєте її на чотири сектори.

Як зробити надійні і недорогі гойдалки-гніздо-

Далі йдете в найближчий строймаг і купіть там дві пари U-подібних хомутів ось такого зразка:

Як зробити надійні і недорогі гойдалки-гніздо-

Сподіваємося, ви зрозуміли ідею?

Так, орієнтуючись на «розмітку», просвердліть у шині під наявні хомути отвори...

Як зробити надійні і недорогі гойдалки-гніздо-

... і вставте в них кріпильні елементи.

Як зробити надійні і недорогі гойдалки-гніздо-

Як зробити надійні і недорогі гойдалки-гніздо-

Залишиться тільки протягнути в отвір стропи і вибрати гілку надійніше. Найпростіші гойдалки-гніздо з автомобільної покришки готові.

Варіант 2

Другий варіант для тих, хто легких шляхів не шукає і хоче змайструвати для свого чада підвісний кокон максимально схожий з заводським.

Для роботи знадобиться покупної металевий обруч діаметром близько метра, а ще краще такий же саморобний, але вигнутий з сталевої дюймової труби. Це буде набагато надійніше заводського. Крім того придбайте кілька метрів ланцюга, чотири карабіна, ізоляційну стрічку, утеплювач для труб із спіненого або екструдованого поліетилену і мотузку.

Тільки не питайте, яка потрібна мотузка і скільки її треба. Для відповіді на друге питання потрібно займатися довгими і нудними математичними обчисленнями (і все одно не вгадаєш), а відповідь на перший безпосередньо залежить від обсягу вашого гаманця.

Якщо є «запасні» гроші можна купити трос в спортивному магазині, якщо немає – взяти в кілька разів дешевше за звичайну білизняну шворку товщиною близько 4 мм, Повірте, різницю ви не відчуєте.

Тепер сама інструкція.

Візьміть два куса мотузки і, склавши її вдвічі, закріпіть на обручі так, так показано на наступному малюнку.

Як зробити надійні і недорогі гойдалки-гніздо-

Звертаємо увагу, шнур повинен бути складений саме удвічі!

Як зробити надійні і недорогі гойдалки-гніздо-

Тепер закріпіть на ободі ще два відрізка троса, ретельно стежачи за місцем їх перетину. Ніяких помітних потовщень там бути не повинно.

Як зробити надійні і недорогі гойдалки-гніздо-Як зробити надійні і недорогі гойдалки-гніздо-

Коли будуть натягнуті мотузки, цей фрагмент і зовсім потрібно буде прошити.

Ну а далі сама «павутинка». Починайте плести її від центру в одну нитку по спіралі, просто перехлестывая шнур через центральні промені і прошиваючи всі місця зіткнення капроновою ниткою.

Як зробити надійні і недорогі гойдалки-гніздо-Як зробити надійні і недорогі гойдалки-гніздо-

Як видно з фото, знову доведеться обійтися без вузлів. Адже в наших планах виготовити зручні гойдалки, а не масажер.

Тепер, коли найважчий і нудний етап залишився позаду, придумаємо для кокона надійні кріплення. Їх потрібно виготовити з невеликих відрізків ланцюга і карабінів, а потім рівномірно розподілити по периметру обруча.

Як зробити надійні і недорогі гойдалки-гніздо-

Зауважте, мотузку на металі ми також, для полегшення подальшої роботи зафіксували ізолентою. За допомогою її ж вам належить закріпити і там термоізоляційний тубус. Не переживайте, на фінальний вигляд гойдалок це ніяк не вплине.

І нарешті, обмотка. Техніку її виконання ми запозичили у автолюбителів. Подібним чином вони обплітають бублик керма. Що-небудь пояснювати словами тут марно. Це як раз той випадок, коли краще один раз побачити, ніж сто разів почути, а тому подивіться короткий фото майстер клас.

Як зробити надійні і недорогі гойдалки-гніздо-Як зробити надійні і недорогі гойдалки-гніздо-Як зробити надійні і недорогі гойдалки-гніздо-Як зробити надійні і недорогі гойдалки-гніздо-Як зробити надійні і недорогі гойдалки-гніздо-Як зробити надійні і недорогі гойдалки-гніздо-Як зробити надійні і недорогі гойдалки-гніздо-Як зробити надійні і недорогі гойдалки-гніздо-Як зробити надійні і недорогі гойдалки-гніздо-

Як бачите, нічого складного. Зате в результаті ви отримаєте ось такі гойдалки.

Погодьтеся, непідробна радість дитини варто всіх мук.

А зараз ми прощаємося з вами. До побачення і до зустрічей на сторінках блогу «Все про дачу». Удачі вам, друзі!

Василь Молька

Дата публикации: 13.09.18