Як зробити міцний і оригінальний журнальний столик

Часто ми тягнемо на дачу всю стару меблі – для дому вона дуже стара, а ось для дачного будиночка цілком зійде. Але наш Сайт про дачу пропонує вам інший варіант, а саме – зробити дачну меблі своїми руками. Про те, як зробити комп'ютерний стіл ми вже писали тут. Сьогодні мова піде про те, як зробити журнальний столик своїми руками.

В залежності від того, який столик ми будемо робити – з ДСП або з дощок – нам знадобляться наступні інструменти:

  1. рулетка Будівельна
  2. Молоток
  3. Викрутка
  4. Шурупи
  5. Меблева труба діаметром 25-30мм
  6. Фланці під трубу R-11, джокера R-43 або R-43/P
  7. Гумові коліщатка
  8. Ножівка (краще електролобзик)
  9. Дошка або ДСП

Як зробити міцний і оригінальний журнальний столик-

Фланець із закріпленою трубою

Як зробити міцний і оригінальний журнальний столик-

Джокер 43Р

Тепер приступимо до виготовлення

Для прикладу візьмемо стіл з ДСП

Вирізаємо дві стільниці розміром 100*50 см – це будуть нижня полиця (підстава) і стільниця. Прикручуємо фланці R-11 до стільницям. Відступаємо від меншої сторони 6-7 см і проводимо паралельну лінію.

Повторюємо дії для кожної із сторін на обох стільницях. У підсумку отримуємо чотири точки перетину кожної частини ДСП. У цих місцях і потрібно прикрутити фланці на обох стільницях. До стільниці прикручуємо коліщатка.

Як ми вже писали в нашому списку, краще взяти гумові коліщатка, тому що вони надійніше пластикових і витримують велике навантаження. Після того, як коліщата встановлено, вставляємо труби під фланці підстави, закріпивши їх спеціально передбаченими болтами.

Підказка

Щоб столик не хитався і був стійкий, необхідно з'єднати сусідні опори трубами – це зручно зробити, використовуючи джокер 43, який кріпитися посередині труб.

Як зробити міцний і оригінальний журнальний столик-

Для більшої зручності і краси вашого столика, можна зробити скляну поличку між підставою і стільницею. Для цього вам необхідно буде зробити наступне.

Труби, які йдуть паралельно довгій стороні, потрібно замінити звичайні хромовані труби спеціальними трубами з кріпленнями для поличок. Потім вирізаємо скло потрібних розмірів і вставляємо в кріплення.

У загальному вигляді столик має ось такий вигляд (за винятком двох поперечних труб, які служать для міцності конструкції):

Як зробити міцний і оригінальний журнальний столик-

Журнальний столик з дерева

Виготовлення журнального столика з дерева більш трудомісткий і довгий процес. Але такий столик більш елегантний. Щоб зробити такий столик, беремо просушені соснові дошки, склеюємо їх деревним клеєм і стискаємо струбцами. В такому стані дошки повинні пролежати близько 2 діб.

Після цього потрібно зробити ідеально рівну поверхню, обробивши її, наприклад, рубанком. Потім стільниці обклеюємо шпоном, клеїмо окантовку і розкриваємо лаком. Далі все також, як і у випадку зі столиком з ДСП.

Може, вам буде цікаво дізнатися, що можна зробити з палет. Це зараз дуже модний тренд в дизайні приміщень.

Удачі вам, дорогі наші читачі!

Артем Шанаурин

 

Дата публикации: 13.09.18