Як знайти місце для колодязя

Багато людей стикаються з невдачею при виборі місця для колодязя.

найнадійніший на сьогодні пошук води – це розвідувальне буріння. Але він дорогий і трудомісткий. Тому досі не втрачає актуальності лозоходство, або метод біолокації. З давніх часів люди знаходили воду з допомогою затиснутої в руці роздвоєною гілки або металевої рамки, яка відхиляється і навіть обертається при проходженні людини там, де знаходяться підземні водні потоки, поклади руди та інші об'єкти.

Як знайти місце для колодязя-

© Przykuta

Спробувати знайти воду можете і ви. Запорука успіху – правильний настрій. Якщо ви впевнені, що у вас вийде, то, швидше за все, так і станеться. Необхідно зосередитися на воді. Не варто турбуватися про те, що нещодавно пройшов дощ, чи на землі лежить сніг. Ви даєте собі установку шукати стійкий водонос і вже не будете реагувати ні на що інше.

Як знайти місце для колодязя-

© Петро Іванов

Направивши свій уявний погляд на воду, ви починаєте пересуватися уздовж ділянки. Там, де під землею залягає вода, ваш організм буде реагувати на неї. Відчуття, які при цьому виникають, можуть бути самими різними. Щоб ці "тонкі" відчуття зробити видимими, використовуйте маятник – будь-який вантаж, підвішений на ниточці. Візьміть його в руку, зігнуту в лікті на 90 градусів, плече опущене вниз і розслаблено. При проході над водоносом маятник почне розгойдуватися. Попередньо дайте собі установку, як він повинен розгойдуватися і в якому випадку. Наприклад, якщо вода є, маятник буде гойдатися вперед – назад, якщо ні, то вліво – вправо.

Як знайти місце для колодязя-

© Algirdas

Можете використовувати рамку з товстого дроту, зігнутої у вигляді букви Р. Щоб рамка могла вільно обертатися, на коротку сторону надіньте корпус від кулькової ручки. Тримайте Руку так само, як і з маятником. Спочатку визначають положення рамки, при якому вона буде перебувати в рівновазі. При деякій практиці ви зможете співвіднести внутрішні відчуття з обертанням рамки і, запам'ятавши їх, надалі обходитися без неї.

З кожним визначенням вода відчувається все сильніше, ви відзначаєте ці місця на ділянці, а потім виберіть найбільш зручний для вас і копаєте колодязь.

Дата публикации: 9.04.17