Як влаштувати СПА на дачі

Як влаштувати СПА на дачі-

СПА процедури манять своєю привабливістю і стають все більш популярним з кожним днем. Кількість СПА салонів і курортів подібної спрямованості зростає, але складнощі полягають лише в тому, що навіть якщо на ці процедури вистачає коштів, на них не завжди є час. Особливо важко викроїти його в літню пору, в самий розпал дачного сезону. Якщо ви вважаєте, що ваша дача не тільки джерело свіжих фруктів і овочів для всієї родини, але і улюблене місце відпочинку, то у вас тим більше немає підстав відмовляти собі в задоволенні, адже СПА на дачі – це не міф.

Побалувати себе приємними процедурами можна і після закінчення прополки або поливу, більш того, майбутнє задоволення від відвідування власного СПА салону буде стимулювати до якнайшвидшого закінчення робіт.

СПА на дачі – це процедури, пов'язані з водою і допомагають покращити стан здоров'я.

В ідеалі бажано мати власний басейн, але його вартість доступна далеко не всім. Тому в організації нашого дачного СПА салону постараємося обійтися мінімальними витратами.

Як облаштувати СПА на дачі

Почати варто з будівлі лазні, відразу можна відзначити, що практично кожен чоловік із задоволенням втілить в життя цю ідею. Потім потрібно звичайна ванна, є можливість купити з гідромасажем – відмінно. Немає – можна придбати апарат під назвою «Перлинні ванни». За ціною він цілком доступний.

Принцип дії такого агрегату для СПА на дачі дуже простий. На дно ванної кладеться спеціальний килимок, до якого приєднується шланг, через інший кінець якого окремо стоїть приладом подається повітря. Він проходить через форсунки килимка і вода починає вирувати.

Прийом таких ванн розслабляє, тонізує, знімає м'язові спазми і накопичений стрес. Після дачних робіт це прекрасна можливість розслабитися. Якщо проводити процедури регулярно, можна забути про безсоння, позбутися головного болю, нормалізувати артеріальний тиск. Але якщо які-небудь захворювання вже є, краще всього заздалегідь проконсультуватися з лікарем.

найпростіший спосіб отримати задоволення і не спілкуватися з медиками – це встановити душ Алексєєва, що нагадує душ Шарко і не має протипоказань.

Але і без нього можна обійтися, влаштувавши СПА на дачі у ванні з додаванням улюблених ароматичних масел, солі, відварів запашних трав, вирощених на своїй ділянці. Включивши приємну музику і занурившись у теплу воду, залишиться лише розслабитися і отримати задоволення.

Як влаштувати СПА на дачі-

Попартеся в лазні, попередньо намазавши тіло рідким медом. Жодна найдорожча косметика не здатна повторити те відчуття бархатистості, яке залишається на шкірі після цієї процедури. Враховуючи, що мед також виводить шлаки і токсини, користь від процедури незаперечна. Для проблемних зон можна зробити обгортання, так як мед також допомагає позбутися целюліту.

Можна використовувати кошти не тільки для тіла, але і для особи. Будь-який крем або домашні маски в лазні будуть діяти більш ефективно.

Так що організувати СПА на дачі цілком можливо, треба лише сильно захотіти.

Джерело: Сайт про дачу

* * *

Фото: Fotolia.com © Subbotina Anna

Дата публикации: 13.09.18