Як вибрати змішувач

Як вибрати змішувач-

Ви думаєте, що найважливіше в будинку – це електрика або холодильник? Це не зовсім так. Одним з найважливіших пристосувань в будинку є змішувач. Саме він дозволяє нам набрати води, щоб приготувати їжу чи прийняти ванну. У ньому відбувається перемішування гарячої і холодної води, щоб Ви могли вмитися або поголитися в приємній воді кімнатної температури. Тому змішувач повинен бути зручним і якісним. А щоб цього досягти, потрібно знати, як вибрати змішувач.

Існує 3 виду конструкції змішувачів:

1. «Ялинка«. Такий змішувач має 2 окремих крана — для гарячої і холодної води. Між цими кранами знаходиться «гусак», з якого ллється вода. Це традиційна радянська конструкція, що має деякі недоліки. З часом вентилі перестають перекривати подачу води в кран. Це пов'язано з зносом гумової прокладки, яка є обов'язковою у таких конструкціях. Крім цього, мабуть, кожен з нас звертав кран. Відбувалося це без зусиль, через конструкції механізмів змішувачів.

2. Змішувач з одним важелем (джойстиковый змішувач). Такі змішувачі можна побачити фактично на кожній кухні. Така популярність цього виду змішувача обумовлюється його простотою і надійністю. У ньому немає ніяких додаткових прокладок, вода змішується до бажаної температури і напору в 2-х сферичних поверхнях, після чого подається в кран (кран-букс).

3. Настінний змішувач. Такі змішувачі в першу чергу призначені для ванних кімнат. Вони жорстко кріпляться до водопровідних трубах. Для регулювання температури води в ньому є кран-букс або важіль.

Всі перераховані вище види змішувачів можна використовувати як для ванної, так і для кухні. Відрізнятися вони будуть довжиною «гусака» та наявністю/відсутністю душа. Виготовляються сучасні змішувачі з кераміки, металу або пластмаси. Для покриття використовують емаль або хром. Обидва ці матеріалу відмінно справляються зі своїм головним завданням – антикорозійного покриття.

Сподіваємося, стаття відповіла на Ваше запитання, як вибрати змішувач.

Дата публикации: 13.09.18