Як вибрати мікрохвильову піч

Як вибрати мікрохвильову піч-

Мікрохвильовка досить молодий, але дуже популярний побутовий прилад. Завдяки мікрохвильовій печі ми можемо швидко розігріти їжу, приготувати гарячі бутерброди і навіть спекти пиріг. Але якщо у Вас ще немає такого кухонного помічника, наша стаття розповість Вам, як вибрати мікрохвильову піч.

1. Визначаємо бюджет. Виберіть для себе граничну суму грошей, яку можете собі дозволити витратити на мікрохвильову піч. Середня ціна мікрохвильовки – 200$, але можна знайти моделі і за 75$. За 75$ Ви можете придбати соло-мікрохвильову піч, яка буде розморожувати і нагрівати продукти. Мікрохвильовки ціною 100$ матимуть додаткові функції, більш якісне покриття і велику потужність. Ціна – основний фактор, який визначає, яку вибрати мікрохвильову піч.

2. Обсяг мікрохвильовки. Цей показник слід вибирати виходячи з кількості членів сім'ї. На одну людину досить печі об'ємом 17 літрів, для двох – 20 літрів. Ну а якщо Ви плануєте часто готувати на більшу кількість людей, зверніть увагу на моделі об'ємом більше 30 літрів.

3. Потужність. Існують мікрохвильовки потужністю від 450 Вт до 1680 Вт. Відповідно, чим більша потужність, тим швидше будуть розігріватися страви. Впливає На потужність і обсяг мікрохвильовки – чим він більший, тим більша потужність необхідна.

4. Покриття мікрохвильовій печі. Саме воно визначає термін служби і простоту чищення мікрохвильовки. Воно може бути з термостійкої емалі, нержавіючої сталі або біокераміки.

Термостійка емаль – легко миється, але і просто дряпається. А подряпини скорочують життя мікрохвильовки.

Нержавіюча сталь – абсолютно не піддається подряпин або інших пошкоджень, але є «магнітом» для жиру. Тому мити її доведеться часто і ретельно.

Биокерамика – мікрохвильовка з таким покриттям найвдаліша покупка, до неї не пригорає жир, вона легко миється і не дряпається. Але її ціна на порядок вище, ніж аналогічні за функціями печі з емальованою поверхнею.

Як вибрати мікрохвильову піч-

5. Режим конвекції. НВЧ-піч з цим режимом дозволяє зберегти в продуктах всі вітаміни і мінерали, а також рівномірно пропікатися тісто. Але мікрохвильова піч з конвекцією має 2 недоліку – висока ціна і споживання більшої кількості енергії, ніж аналоги без цієї функції.

Щоб вибрати хорошу мікрохвильовку, подумайте, що Ви будете в ній готувати. Якщо це будуть різноманітні страви, то придивіться до моделей з функцією автоповара, яка дозволяє в одне торкання і виставити температуру і час.

Якщо Ви вже вирішили, яку вибрати мікрохвильову піч та готові до покупки, згадайте, що тепер Вам буде потрібно спеціальний посуд для мікрохвильовки, що деякі продукти готувати в ній не рекомендується.

 

Дата публикации: 12.09.18