Як вибрати кахельну плитку

Як вибрати кахельну плитку-

Самим практичним і довговічним способом оформлення стін і підлоги сьогодні є облицювання плиткою. Використовувати плитку можна як в ванній кімнаті і кухні, так і в спальні або вітальні. Сьогодні вибір кахельної та керамічної плитки просто величезний, є безліч варіантів плитки на будь-який смак і достаток. Ви можете зупинитися на вітчизняній плитці, яка дешевша, або на італійської чи німецької, яка вважається більш дорогою. А можна успішно комбінувати різні види кахлю.

Але все ж, як вибрати кахельну плитку, щоб вона радувала душу не один десяток років?

Для початку погляньте на упаковку. На ній є маркування з різними значками:

1. Зображення «ступня на чорному тлі» повідомляє споживачеві, що перед ним підлогова плитка.

2. «Ступня на заштрихованому тлі» вказує, що ця плитка має підвищену зносостійкість.

3. Піктограма з пензлем (долонею) – це плитка для стін.

4. Зображення сніжинки означає, що дана плитка морозостійка.

На упаковці може бути нанесено кілька однакових значків. Це означає, що цей показник посилений, тобто плитка, наприклад, дуже морозостійка.

Крім піктограм, на упаковці повинні бути присутніми букви АА, А, В, С або D. Ці букви характеризують сприйнятливість плитки до зовнішніх впливів. Значок АА означає, що ці показники на вищому рівні, А – на хорошому і т. д. Наприклад, плитка для ванної повинна бути з низькою пористістю, збільшеними хімічними характеристиками, кислотостійкістю і т. д. Тому вибирайте плитку зі значком АА або А.

Як вибрати кахельну плитку-

Зносостійкість підлогової плитки можна визначити завдяки піктограм V, IV, III, II, I, які означають клас плитки. Плитка 1-го класу підходить для приміщень, де ходять мало і в домашньому взутті (ванна). Плитка, що відноситься до 2-го класу, призначена для приміщень з невеликою прохідністю. Вона використовується в квартирах і будинках, але не для кухні, балкона або сходів. 3-ий клас плитки призначений для будь-яких приміщень, що не межують з виходом на вулицю. Плитка 4-го класу ідеальна для громадських будівель, а кахель 5-го класу підходить для будь-яких приміщень.

вибрати якісну плитку, крім усього перерахованого вище, потрібно перевірити рівність її покриття та сторін. Для цього прикладіть обличчям один до одного дві плитки, вони повинні стикатися по всій поверхні. Крім цього, краю кахлів повинні бути рівними і однаковими в обох плиток. Ну, ось і все, тепер Ви знаєте, як вибрати кахельну плитку, виходячи з своїх потреб і бажань.

Дата публикации: 13.09.18