Як можна самостійно зробити наливну підлогу у себе вдома

Вам набрид ваш курний бетонну підлогу? Ви хочете отримати красивий і разом з тим більш міцне покриття на підлозі? А може ваш бетонну підлогу вже просто відслужив своє? В такому випадку Сайт про дачу розповість вам про те, як зробити наливну підлогу своїми руками. За цієї технології роблять не тільки промислові підлоги, але і підлоги в житлових приміщеннях.

Переваги наливної підлоги

Перш за все, давайте з'ясуємо, чим хороші наливні підлоги і в чому їх перевага перед іншими видами підлог.

  1. Підвищена міцність до механічних впливів
  2. Беспильность
  3. Стійкість до хімікатів
  4. Водонепроникність
  5. Простота у виготовленні
  6. Легко реставруються

Погодьтеся, вагомі аргументи для того, щоб зробити подібне накриття у себе вдома. Думаєте складно? Аж ніяк, дозвольте розповісти вам декілька хитрощів, які полегшать вам цю роботу.

Техніка виготовлення

Як можна самостійно зробити наливну підлогу у себе вдома-

Етап перший: демонтаж старого покриття

Перед тим, як приступити до заливці підлоги, необхідно видалити всі заважають елементи — лінолеум, плінтус, дверну коробку. Потім очищаємо металевою щіткою звільнену поверхню. Необхідно видалити всю бетонну крихту, залишки клею і водорозчинні суміші. Після очищення обробляємо всі утворилися і з'явилися тріщини, попередньо розчистивши їх V-подібним скребком для додання зручною для ремонту форми.

Після цього перевіряємо за допомогою рівня кривизну підлоги і де потрібно вирівнюємо (допускаються западинки до 1-2мм). Відзначаємо на стінах рівень майбутньої підлоги, якщо є штукатурка, то її потрібно видалити на 25мм вище цього рівня.

Підготовка поверхні майже закінчена, залишилося лише знепилити, знежирити і закрити клейовою сумішшю всі тріщини, і перепади. Для перепадів до 25 мм необхідно будівельним розчином (суміш для вирівнювання розлучається з піском 2:1) вирівняти поверхню.

Якщо перепади більше 30мм, то робимо розчин з піску та цементу в співвідношенні 2,5:1. Після цього вирівняну поверхню необхідно прогрунтувати.

Підказка

При вирівнюванні декількома шарами грунтуйте після кожного шару. Якщо ж необхідно ґрунтувати в декілька шарів, то спочатку почекайте, поки висохне попередній шар.

Як бачите, щоб зробити наливну підлогу, необхідно провести ретельну підготовку, але повірте, ваші зусилля окупляться з лишком.

Етап другий: приготування суміші

Після того як підстава підготовлено, можна приступати до приготування розчину самого наливної підлоги. Для цього суміш з пакету висипаємо у відро з водою, одночасно помішуючи. Пропорції змішування зазначено на пакеті.

Підказка

Спочатку перемішуйте палицею або лопаткою, а для остаточного перемішування краще використовувати дриль із спеціальною міксер насадкою. Частота обертів приблизно 450 об/хв

Як можна самостійно зробити наливну підлогу у себе вдома-

Розчин необхідно використати протягом 10 хвилин після його приготування. Наливати підлогу потрібно смужками шириною від 30 до 50 см паралельно стіні протистоїть двері і від неї ж починаємо роботу. Кожен шар рівняємо широким шпателем.

Наступний шар повинен бути укладений не пізніше 10 хвилин від укладання попереднього шару. Кожен шар після укладання необхідно прокатати валиком, щоб видалити бульбашки повітря (для зручності на ноги можна одягти взуття або спеціальні накладки з шипами).

Як зробити простіше? Візьміть собі в помічники хоча б однієї людини!

третій Етап: Завершення

Як бачите, залити підлогу не складно. Але бажано, після того як весь підлога залитий, йому необхідно дати висохнути. Час висихання не менше 6 годин, давати навантаження можна через 3 дні.

В цей проміжок часу новий підлогу необхідно оберігати від прямих променів сонця, протягів, вологи, різкої зміни температури.

Стелити підлогове покриття можна через:

  • Плитка – 3 дні
  • Килим, лінолеум, ковролін – 7 днів
  • Включати обігрів підлоги – 7 днів, починаючи з кімнатної температури і підвищуючи кожен день не більш ніж на 3 градуси

Ну, ось і готовий наш підлогу.

Соболєва Тетяна

Дата публикации: 12.09.18