Види генераторів для дачі


Ми настільки звикли до благ цивілізації, що вже не можемо від них відмовитися. І всі ці блага пов'язані з електрикою – телевізор, комп'ютер, мобільні телефони (вони ж потребують зарядки). Крім того, є речі, які нам просто необхідні – холодильник, електроплита. А на дачі до цього переліку ще додаються водяні насоси для поливу, газонокосарка і інші інструменти для саду, які допомагають нам зробити роботу легкою і комфортною.

Так що без електрифікації всього дачної ділянки зараз вже не обійтися :)

Але що робити, якщо електрику відключили, і не на 2-3 години, що цілком легко перенести, а на цілий день? Або що, якщо у Вас взагалі немає електрики на дачі, так як вона нова і ще не підключена до електромереж? Виходом з таких ситуацій може стати покупка генератора для дачі.

Про це і хоче розповісти Вам наш Сайт про дачу.

Види генераторів для дачі

Бензиновий генератор

Види генераторів для дачі-

Бензинові генератори діляться на генератори інверторного і конверторного типів. Конверторні вже рідко використовуються – їх витіснив інверторний тип. Генератори інверторного типу мають ряд переваг перед своїм попередником, таких як:

1. Низький рівень шуму. Такий генератор не буде заважати своїм шумом ні Вам, ні Вашим сусідам.

2. Економічність. Завдяки тому, що інверторні генератори можуть працювати на низьких обертах, тим самим економлячи паливо.

3. Малі габарити і невелика вага роблять використання генератора більш зручним.

4. Система захисту від перевантаження.

5. Система запалювання підвищеної надійності, що забезпечує легкий запуск.

Бензиновий генератор в основному розрахований на роботу до 10 годин. Але бувають і винятки.

Дизельний генератор

Види генераторів для дачі-

той варіант краще використовувати, коли потрібно забезпечити потужність понад 9 кВт. Дизельні генератори бувають з двома типами двигунів – 1500 об/хв. і 3000 об/хв.

Дизельні генератори з високою частотою обертів служать для періодичного застосування – вони більш гучні, але й більш дешеві. А ось низькообертові генератори призначені для тривалого використання і відрізняються низькою продуктивністю шуму.

Дизельний генератор має наступні переваги перед бензиновим:

1. Більш високий термін експлуатації

2. Розрахований на цілодобову роботу

3. Більш висока потужність при меншому споживанні палива

Недолік дизельного генератора в тому, що він вимагає більш ретельного догляду, ніж бензиновий. Це обумовлено тим, що дизельна суміш складніше запалюється. Так само багато дизельні генератори не повинні сильно перегріватися або охолоджуватися. Також не рекомендується допускати роботу генератора на відкритому повітрі.

Газові генератори

Види генераторів для дачі-

Це більш економічний тип генератора, ніж дизельний або бензиновий. Наприклад, якщо взяти п'ятдесяти літровий балон палива (окремий вид для кожного з генератора), газовий генератор пропрацює близько 2 діб, а дизельний і бензиновий генератори пропрацюють менше доби. До того ж при згорянні газ залишає менше нагару, що підвищує ресурс генератора і перегорів газ менш токсичний. Та й вартість одного виробленого кіловата на зрідженому газу дешевше в 2 рази, а на природному газі в 10 разів дешевше, ніж на бензині або дизельному суміші. Поради щодо використання газового генератора:

1. При мінусовій температурі тримайте газовий балон в теплі

2. Також при температурі нижче нуля градусів робите довжину шланга мінімальної

Сподіваємося, тепер проблема з електрикою для Вас вирішена, і попереду у Вас тільки світлі дні, наповнені щастям.

Дата публикации: 13.09.18