Вибираємо правильну фарбу для шиферу

Вибираємо правильну фарбу для шиферу-

Фарбування шиферу – це процедура, яка проводиться не тільки для надання йому певного кольору, фарба також дозволяє захистити матеріал від згубного впливу зовнішніх атмосферних факторів, тим самим продовживши строк її служби. Вся справа в тому, що під час експлуатації він покривається пилом і брудом, на ньому можуть почати розвиватися грибки і цвіль. А при постійних перепадів температурного режиму на поверхні з'являються мікротріщини, які згодом розростаються, і у покрівлі можуть з'явитися протікання. При фарбуванні верхні шари матеріалу склеюються між собою, завдяки чому забезпечується його захист від впливу всіх зовнішніх чинників.

При фарбуванні шиферу одним з основних моментів є правильний вибір фарби для цієї мети, адже далеко не всі види ЛКМ витримують настільки агресивні умови використання, при їх нанесенні на поверхню покрівлі.

Для фарбування шиферу використовуються два види фарб: акрилові водно-дисперсійні емалі і полімерні емалі (рідкий пластик). Акрилова емаль покриває покрівлю надійним захисним шаром завдяки тому, що вона здатна проникнути у всі мікротріщини на поверхні. Це забезпечує надійний захист від впливу зовнішніх факторів і продовження терміну служби матеріалу. Також до важливих переваг використання такого складу слід віднести його водовідштовхувальні властивості, а також те, що талий сніг і вода будуть сходити з даху швидше після її нанесення.

Шар рідкого пластику також є дуже атмосферостійким матеріалом, який створює на поверхні міцну захисну плівку. Завдяки наявності в складі такої речовини пігментів воно також добре захищає шифер від впливу ультрафіолетового випромінювання. Слід зазначити, що полімерна емаль є порівняно недорогим матеріалом, проте вона може завдати шкоди людському організму, а з приводу її екологічності і можливості використання для фарбування даху житлового будинку серед професіоналів ведуться палкі дискусії.

Обидва таких матеріалу користуються досить високим попитом серед споживачів, так як обидва вони мають певні споживчі переваги.

Дата публикации: 12.09.18