Вибираємо матеріал для підлоги в дачному будинку

Вибираємо матеріал для підлоги в дачному будинку-

Мало побудувати заміський будиночок. Потрібно ще виконати внутрішню обробку і обладнати його для житла. Важливим моментом облаштування дачі є вибір статі. Залежно від типу приміщення і цілей споруди, виділяють наступні види покриття.

Наливна

останнім часом в моду входять наливні підлоги. Відразу слід обмовитися, що цей варіант не відноситься до числа бюджетних. І не підходить для дерев'яних основ: після виготовлення підлоги важать багато.

Зате їх очевидні переваги. Вони дуже довговічні, вологостійкі, з їх допомогою можна створювати красиві зображення, візерунки і цілі 3-D картини. Ідеально таке покриття наноситься на бетонну основу.

Кахельна плитка

Краще всього кахельна плитка виглядає на дачі, виготовленої з цегли або облицьованої природним каменем. Кахельну підлогу довговічний, вологостійкий, не чутливий до перепадів температур.

Кахель доречний в передпокої і на кухні. Його легко мити, він не вимагає особливого догляду, що особливо важливо на дачі.

Плитка легко лягає на бетонне покриття і стяжку. Крім того, поєднуючи різні відтінки, візерунки можна домогтися абсолютно несподіваного ефекту і нових композицій.

Дерев'яна підлога

Замислюючись, який вибрати стать для дачі, по достоїнству оціните зручність та екологічність дерев'яних підлог. Особливо добре вони виглядають у рублених будинках, житло, стилізованому під старовину.

Головний мінус дерев'яної підлоги – його чутливість до підвищеної вологості, невимогливість у догляді.

Щоб зберегти покриття надовго, вам доведеться систематично доглядати за ним, покриваючи його лаком або олійною фарбою, не використовуючи для його миття агресивних синтетичних засобів.

Паркетна плитка

Цей ідеальний вибір для опалювальних житлових дач із внутрішньою обробкою деревом. Паркет надає будь-якому приміщенню благородний вигляд, володіє хорошими теплоізоляційними властивостями.

Але, як і дерев'яні підлоги вимагає уваги, застосування спеціальних засобів, періодичного циклювання, покриття воском або лаком.

Паркет чутливий до підвищеної вологості і перепадів температур.

Щоб зберегти паркетна підлога в хорошому стані, вам доведеться жити на дачі постійно, інакше після довго відсутності ви ризикуєте побачити сумну картину.

Ламінат

Покриття з ламінату виглядає так само добре, як і паркет, а коштує на порядок дешевше. Ламінат може бути різних сортів, він однаково доречним як на дерев'яних, так і кам'яних будинках.

Спеціальні зчіпки – замки дозволяють зробити підлогу «плаваючим», не схильним до зламів. У спеціалізованому магазині можна підібрати колірну гаму покриття, ідеально вписується в загальний дизайн дачі.

Мінуси ламіната:

  • Він абсолютно не переносить вологи і «піднімається шапкою». Незачинене вікно, через яке в кімнату кілька місяців потрапляв дощ, загрожує роздувся підлогою.
  • Не якісний ламінат швидко стирається, якщо за нього ходити у взутті.

Як бачимо, щоб вибрати стать для обробки дачного будинку, потрібно врахувати не тільки його вартість і зовнішній вигляд, але і такі фактори як тепло - і вологоізоляція, довговічність і особливості самого процесу покриття підлоги — тобто ви зможете зробити підлогу своїми руками або доведеться наймати професіоналів.

Статті на тему:

Підлогу на кухні: що краще вибрати з сучасних покриттів

Чим покрити підлогу в квартирі

О. Фатєєва

Дата публикации: 13.09.18