Робимо навіс для автомобіля

Робимо навіс для автомобіля-

Якщо у Вас є дача або Ви живете в приватному будинку, і при цьому Ви володієте автомобілем то проблема, куди його поставити Вас відвідувала неодноразово. Найкращий варіант для цього, звичайно, гараж, адже в ньому машині не страшні ніякі примхи природи.

Але спорудити капітальний гараж це тривалий і витратний за часом процес, на який часто не вистачає сил, часу і грошей. Якщо це про Вас, то кращий вихід – навіс для автомобіля. У цій стати ми розповімо, як зробити навіс для автомобіля на дачі.

навіс Для автомобіля може бути, як прибудований до інших будівель, так і бути автономним будовою.

Найчастіше автономний навіс являє собою 4 або більше стовпів з дахом. Відстань між стовпами оптимально робити в 1-1,5 м, а довжину навісу вибирати виходячи з довжини машини або машин, які будуть під ним стояти.

Висота навісу може бути близько 2 метрів, тоді під нього зможе спокійно заїжджати машина з навантаженим верхнім багажником.

Навіс, прибудований до будинку, спирається на стовпи лише з однієї сторони, інша сторона кріпиться до стіни будинку.

Щоб конструкція міцно трималася і не хиталася при поривах вітру, стовпи слід встановлювати у бетон.

Опори можна робити з цегли, металевих труб, дерев'яного бруса, бетону чи каменю. Щоб зробити дах можна скористатися деревом, металом, пластиком, оргсклом, профнастилом і т. д. Форма даху може бути абсолютно різною: хвилеподібною, прямий, сферичної або арочної.

Навіс робить так:

  1. Перший етап – зробити фундамент. Щоб не чекати тиждень, поки затвердіє бетон, можете скористатися готовими фундаментними блоками. За допомогою кронштейнів або куточків зміцніть в них стійки.
  2. Закріпіть на стійки поперечні балки, які будуть зв'язуватися зверху.
  3. Зберіть крокви на обрешітку, на яку і закріпіть покрівельний матеріал.
  4. Настелите дах.

Останній пункт викликає безліч питань, наприклад, як зробити навіс для автомобіля найбільш практичним і при цьому не переплатити. Ось найбільш популярні бюджетні варіанти:

  • Найбільш дешевим і довговічним матеріалом для даху навісу є полікарбонат (пластик), т. к. він екологічно чистий і термін його служби налічує 30 років. Це унікальний матеріал, який поглинає ультрафіолет, але пропускає світло. Т. о. Ваш автомобіль буде надійно захищений від вигорання і перегріву, а вдень під навісом завжди буде світло. Завдяки різноманітності кольорів і гнучкості матеріалу дах Вашого навісу може бути будь-якої форми і кольору.
  • Ще одним дуже популярним матеріалом для того, щоб зробити навіс для машини на дачі є профнастил. Це довговічний і міцний матеріал. Його можна пофарбувати в будь-який колір, створивши таким ообразом неповторний дизайн навісу.
  • Якщо ви хочете, щоб навіс для машини максимально гармонійно поєднувався зі стилем вашого будинку, то подбайте про те, щоб покрівельний матеріал був по можливості один і той же. Якщо дах будинку покритий металочерепицей нею ж покривайте навіс.

Тепер питання, як зробити навіс для автомобіля на дачі не буде викликати у Вас труднощів.

Дата публикации: 12.09.18