Робимо металевий візок своїми руками

Привіт наші постійні читачі і просто гості Сайту про дачу. У сьогоднішньому огляді хотілося б розповісти, як зробити візок своїми руками. Чому її не можна купити в магазині, запитаєте ви. Так, звичайно ж можна. Просто якщо все купувати, ніякої зарплати не вистачить, та й якість купленого товару не завжди вражає.

Робимо металевий візок своїми руками-

Особисто я змайстрував для себе тачку хоча б тому, що мені це було цікаво. Я, взагалі, отримую задоволення від ручної роботи. Якщо ви не з таких – ви не дачник! Але повернемося до тачки.

найнадійніша може вийти тільки з металу, притому краще майструвати її на двох, а не на 4 колесах. Все-таки потрібно відрізняти садовий інвентар від складського.

Коли хочете щось зробити своїми руками, обов'язково придбайте необхідний матеріал, причому краще з запасом, від помилок ніхто не застрахований. У мене як раз було трохи листового металу товщиною 1,5 мм, куточок і двадцять п'ятий профіль.

Ну і, звичайно ж, ні про яку роботу зі сталлю не могло бути й мови, якщо б у господарстві не було елементарних інвертора та болгарки. Доступний китайський інструмент дозволив майже кожному дачникові відчути себе професіоналом.

Для початку я відрізав два шматки профілю довжиною 60 см і два 45 см і зварив з них ось таку рамку.

Робимо металевий візок своїми руками-

Це була несуча основа моєї візки, на яку я згодом поставив весь каркас.

Але для коробки цього виявилося мало. А тому в якості стійок довелося приварити ще й чотири куточка. Варив намертво, щоб не відвалилося. До речі, якщо у вас є зварювальна маска хамелеон робота, взагалі, не представляє ніякої складності.

Робимо металевий візок своїми руками-

Закінчила короб обшивка листовим металом. Справа це тільки на перший погляд може здатися простим. Кожен шов потрібно добре заповнити і зачистити болгаркою. Не на продаж, звичайно, майстрував, але краса радує око.

Робимо металевий візок своїми руками-

Далі потрібно було цю чашу поставити на колеса. Останні, до речі, довелося купувати, самостійно робити їх я ще не навчився. Взяв китайські діаметром 220 мм, усвідомлюю, що це не найкращий варіант, але ж мені потрібна була тачка для дачі, а не мінітрактор.

В якості осі підійшов кругляк діаметром у два сантиметри. Оскільки для стійок я пристосував профіль 25×25 мм, з'явилася можливість просто виконати в ньому потрібні отвори і спочатку відрегулювати вісь на місці, а потім вже працювати інвертором.

Тільки не забудьте віднести цю деталь спочатку до токарю, нехай наріже на її торцях різьблення або потім будете мучитися з валерією самі.

Робимо металевий візок своїми руками-

А ось так почала виглядати візок коли у неї з'явилося дишло:

Робимо металевий візок своїми руками-

Як бачите, нового матеріалу не додалося, все той же двадцять п'ятий профіль і все той же двадцятий кругляк.

А між тим тачка майже готова, залишилося тільки знайти гайки і затиснути на осях вже приготовані колеса.

Кінцевий результат можна побачити на наступній картинці, правда, там все вже погрунтовано і прикрашено в кращому вигляді, але адже і вам так зробити ніхто не завадить.

Робимо металевий візок своїми руками-

Так, звичайно, при бажанні можна обійтися і без металу, умільці досить успішно роблять ручні візки з дерева, але як на мене, то скоріше декоративні виріб, ніж по-справжньому будівельний або садовий інвентар.

Робимо металевий візок своїми руками-

А зараз прийшла пора прощатися. Звичайно, в одному прикладі не помістиш всі ідеї «тележкостроения», тут головне починати з простого, а далі, набивши руку, зможете ліпити тачки вже за власним «кресленнями».

До зустрічі на сторінках нашого блогу, не забувайте дізнаватися у нас всі секрети дачної життя.

Василь Молька

Дата публикации: 13.09.18