Обладнання для фарбування стін та фасадів будинків

Обладнання для фарбування стін та фасадів будинків-

Дослідним шляхом доведено, що для якісного рівномірного фарбування будинків краще використовувати спеціальні інструменти та обладнання, а не валики і кисті. Спеціальне обладнання для фарбування стін та фасадів будинків допомагає істотно заощадити фарбу і сили, хоч і вимагає одноразових грошових вкладень.

Все обладнання для фарбування стін та фасадів будинків відноситься до класу компресорних агрегатів і ділиться на 2 види. Перший вид — дробоструминні інструменти, призначені для очищення стін від сміття, старої фарби та інших забруднень, а другий – фарбопульти, за допомогою яких наноситься фарба.

Очищення стін перед фарбуванням

До використання дробоструминних інструментів широко застосовувалися металеві щітки, але мало того, що зачистка розтягуватись у часі, так і результат не завжди виходив задовільним. А неякісне очищення поверхні стін перед фарбуванням може призвести не лише до поганого нанесення фарби, що зіпсує зовнішній вигляд будинку, але і до утворення тріщин, здуттів і облупливания.

Тому не варто економити час і кошти на очищення стін під фарбування. Переробляти потім все заново вийде дорожче. Пам'ятайте адже приказку, що скупий платить двічі?

Принцип дії дробоструминних інструментів досить простий – фарба і сміття з поверхні оббивають маленькими кульками (дробом) і затягуються в спеціальних відсік. Таким чином, все сміття від очищення стін накопичується не на землі, а в спеціальному мішечку, що дозволяє заощадити час на прибирання території.

Крім дробоструминних інструментів можна використовувати водо-піскоструминне обладнання, за якістю робіт воно не поступається дробеструйному, але використовувати його в приміщеннях не можна, т. до. для очищення воно використовує суміш води і піску і не має замкнутим циклом. Що ще і збільшує витрату матеріалів на очищення.

Обладнання для фарбування стін

Після того як стіни очищені слід приступати до фарбування. Максимально ефективно зробити це можна фарбопультом. Принцип дії краскопультів – розпорошення. Фарбування фасаду фарбопультом істотно заощадить час і нерви, т. к. він розпилює фарбу на фасад економно і рівномірно, не залишаючи розводів і захищаючи знаходяться поруч людей від потрапляння на них фарби (розбризкування).

Зараз на ринку можна знайти безліч подібних агрегатів, які відрізняються, насамперед, за принципом розпилення фарби — пневматична та комбіноване. Найпростіший фарбопульт – це пневмонасос зі шлангом, на одному кінці якого знаходиться краскопистолет, а другий — опущений в ємність з фарбою.

Дата публикации: 13.09.18