Металева, дерев'яна і пластикова меблі для дачі з Китаю

Металева, дерев'яна і пластикова меблі для дачі з Китаю-

Вирішили придбати для дачі або будинку меблі арт деко з металу? Тоді вам, гадаємо, цікаво буде дізнатися, який взагалі буває металеві меблі арт деко.

Для виготовлення даних предметів інтер'єру застосовується найрізноманітніший метал. Найчастіше метал є сполучною ланкою – ніжки, обробні поверхні, петлі, ручки, мийки, а також і механізм ергономічних стільців зазвичай роблять з металу.

Суцільнометалеві предмети – стільці, столи і різноманітні полиці. Але у подібних виробів є одна велика проблема – це корозія. Багато виробників про це знають і використовують для обробки поверхні різні антикорозійні засоби, або ж виготовляють предмети інтер'єру тільки з стійких металів. Вартість подібної меблів із сплавів, яка не піддається корозії, в основному набагато вище звичайного металу, але і проблем з нею також менше.

Якщо ви вирішили віддати перевагу металевих меблів з антикорозійним покриттям, то краще ще до її придбання дізнатися детальніше про особливості покриття і перевірити його на цілісність (подряпини, тріщини та інші дефекти тут абсолютно неприпустимі).

Коли настає-таки відповідальний момент вибору додому нової меблів, задумайтеся над тим, з якого матеріалу повинні бути вона виконана. В даний час дуже популярною є пластикові і дерев'яні меблі.

Дерев'яні меблі може бути просоченої бактерицидними і різноманітними водовідштовхувальними складами. Вартістю враховується і міцність використовуваного у виробництві дерева і якість її обробки. Дерев'яні предмети інтер'єру часто виробляють і за індивідуальним замовленням, або ж роблять елітні компанії в невеликих кількостях.

Металева, дерев'яна і пластикова меблі для дачі з Китаю-

Інша «дерев'яна» меблі виготовляється з деревостружкових плит з каркасами та планками з дерева. Якщо вам продавець запропонує придбати меблі з дерева, то обов'язково у нього уточніть, які з деталей предмета він мав на увазі.

Пластик також широко використовується у виробництві меблів, особливо для саду. Популярність такої меблів обумовлюється невибагливістю у догляді, стійкістю до сонячних променів, дії вологи і різноманітних пошкоджень. А великий вибір текстур, широка колірна гамма, а також невелика вага, що робить дані предмети, виготовлені з пластику, універсальними.

Металева, дерев'яна і пластикова меблі для дачі з Китаю-

 

Дата публикации: 13.09.18