Масивна дошка Parketoff — природна чистота і елегантність у вашому будинку

Масивна дошка Parketoff — природна чистота і елегантність у вашому будинку-

На думку дизайнерів, красивий дерев'яний пол – запорука елегантності і затишку в будь-якому приміщенні. У колекціях масивної дошки Parketoff ви зможете знайти саме те, чого ви завжди бажали. Натуральне підлогове покриття, що складається з високоякісної деревини, задовольнить навіть найбільш вимогливий смак.

Відмінна якість дерев'яного паркету

Німецька компанія Parketoff Group розташувала свої виробничі сили в країнах Європи (Німеччини), Південно-Східної Азії і Південної Америки. Таке розміщення своїх центрів викликано розташуванням районів зростання використовуваних видів дерев. Крім того, безпосередня близькість виробництва до вогнищ зростання дозволяє використовувати тільки свіжозрубану деревину. Масивна дошка протягом тривалого часу виготовляється компанією Parketoff, успішно зарекомендував себе на ринку підлогових покриттів з дерева. Причин цього кілька:

  • Паркетна продукція Parketoff виготовляється виключно з зрілої деревини класу «А» (згідно з Європейською класифікацією);
  • Максимальну відповідність міжнародним стандартам якості ISO 9001, ISO 1072-75;
  • Сертифікація відповідності продукції в більшості країн Європи і Азії;
  • Заводи компанії обладнані найсучаснішим обладнанням з максимальною автоматизацією процесу;
  • Висококваліфіковані фахівці і постійний контроль якості на всіх рівнях виробництва дозволяє гарантувати відмінну якість товару і виключення випадкових помилок.

Масиви Parketoff займають помітне місце на Європейському ринку паркетної продукції і обзавелися любителями марки, готовими навіть до деякої переплаті за відмінну якість продукції.

Колір і стиль

Крім максимально високої якості деревини і технологій, німецький виробник здатний запропонувати широкий асортимент різноманітних порід і колірних рішень майбутнього паркету. Віддаючи данину, як класики, так і сучасності, в кожній колекції представлені як класичні, так і екзотичні породи деревини-дуб, горіх, бамбук, каслин, кемпас, одум, талі, мербау, ільм та ін

Масивна дошка Parketoff — природна чистота і елегантність у вашому будинку-

Обережно і вміло підібрані поєднання кольорів і фактури окремих дощечок не залишить байдужим жодного поціновувача затишку та комфорту: у панелі представлені як світлі і ніжні, так і яскраві і темні тони, різноманітні геометричні форми і природні візерунки. Багатошарове покриття професійним лаком не тільки підкреслює природну красу, але і забезпечує захист від пошкоджень і забруднень.

Укладка і необхідний догляд

Перш ніж приступити до укладання, слід переконатися, що приміщення до цього готове: встановлені необхідні елементи, стіни вирівняні і просохли. Догляд за паркетом починається ще задовго до його укладання на підлогу – з моменту доставки покриття потрібно забезпечити сприятливі умови для його адаптації – вологість і температуру.

Укладання масивної дошки Parketoff повинна відбуватися в сприятливому мікроклімату, інформація за показниками якого повинна бути надана фахівцями з укладання. Коливання в температурі небажані, оскільки спричиняють зміну відносної вологості повітря і, відповідно, можуть призвести до збільшення або зменшення обсягу дерева, утворення тріщин. Особливу актуальність ці питання набувають в зимовий період.

Щоденний догляд може здійснюватися за допомогою спеціальних мийних засобів для лакових або масляних підлогових покриттів з дерева. Правильний підбір засобів по догляду дозволить зберегти красу і елегантність вашого паркету на довгі роки.

* * *

Фото: Fotolia.com © paul prescott

Дата публикации: 13.09.18