Кутові дивани, критерії вибору


Кутові дивани забезпечують комфорт, економію простору, стильні дизайнерські рішення, а також прекрасно інтегруються навіть в невеликі простору. Тому кутові дивани затребувані серед покупців м'яких меблів. У чому причина такої популярності?

Функціональне призначення

На думку виробників м'яких меблів, кутовий диван - багатофункціональний, стильний і корисний предмет інтер'єру житлових і нежитлових приміщень. З його допомогою дуже просто забезпечити затишні місця для відпочинку сидячи відразу для кількох людей, зонувати простір або отримати додаткове або основне спальне місце для двох. І особливо приємною особливістю кутових диванів є організоване всередині них простір для зберігання, наприклад, постільних речей. Таким чином, кутові дивани мають переваги перед звичайними, прямими диванами.

Види кутових диванів

Часто кутовий диван представляється як предмет, що складається з двох частин, з'єднаних під прямим кутом. Причому одна з цих частин може містити в собі ємність для зберігання і називається «секція канапе» або «оттоманка», друга - механізм трансформації. Кутові дивани, сконструйовані таким чином, іноді називають «готовим рішенням».

Готове рішення

Найбільш простий і тому необтяжливий вибір дивана. Маючи уявлення про середньостатистичних розмірах житлових приміщеннях, виробник меблів враховує їх, проектуючи свої моделі. Покупцеві залишається лише визначитися з кольором і фактурою оббивного матеріалу для майбутнього дивана і вибрати найбільш підходящий варіант.

У деяких моделей кутових диванів - «готових рішень» - передбачена можливість змінювати конфігурацію. Це дозволяє переставити секцію канапе зліва направо або навпаки самостійно, без допомоги збирачів. Серед моделей PUSHE, такі дивани сконструйовані на металевому каркасі і мають однакові підлокітники з обох сторін. Металевий каркас і однакові підлокітники з обох сторін дозволяють змінювати конфігурацію дивана.

Модульна система як кутовий диван

Модульна система являє собою майже необмежені можливості моделювання простору. З її допомогою здійснюється зонування приміщення, на ній з комфортом можуть розташуватися одночасно кілька осіб. Модульна система служить додатковим або основним спальним місцем і є центром тяжіння уваги в житловому приміщенні.

Склад модулів або комплектація залежить тільки від бажання користувача. І так як модульна система складається з секцій або модулів, вона більш гнучка і різноманітна в задоволенні потреб покупця.

Цікавий факт: модульна система може бути кутовим диваном - «готовим рішенням». Наприклад - модуль канапе, з'єднаний під прямим кутом з модулем на два посадкових місця і механізмом трансформації. А ось кутовий диван - «готове рішення» бути модульною системою вже не може.

Критерії підбору кутового дивана

Вирішіть для себе, чи буде кутовий диван додатковим або основним спальним місцем. У першому випадку - вибір механізму трансформації майже не обмежений, принципово важлива тільки пружність настилу. Вона повинна справлятися з точковими навантаженнями одночасно кількох людей протягом всього періоду експлуатації. У кутовому дивані, що забезпечує своєму власникові додаткове спальне місце, настил може бути сформований як блоком незалежних пружин, так і пінополіуретаном. Так як спати на такому дивані будуть лише іноді, то і функціональне призначення меблів матиме явний ухил в бік комфортного відпочинку сидячи або напівлежачи. Отже, і настилочні матеріали будуть підібрані, з урахуванням здатності м'яких елементів відновлюватися після багаторазових точкових навантажень.

У разі, коли кутовий диван у вітальні буде використовуватися як основне спальне місце, особливо важливо звертати увагу на механізм трансформації. Серед найбільш надійних механізмів, розрахованих на щоденне використання, меблевики виділяють:

  • «Еврософа» або «єврокнижка»
  • «Дельфін»
  • «Високовикатной»
  • «Тік-так» або «пантограф»
  • «Пума»
  • «Караван»
  • деякі види «розкладачок»: «седафлекс» і «отелло».

На закінчення

Кутовий диван, будь то «готове рішення», або модульна система - універсальний інструмент реалізації дизайнерських задумок, засіб задоволення різноманітних потреб покупців і невід'ємна частина багатьох сучасних інтер'єрів. Який саме варіант виберете Ви: «готове рішення» або модульну систему? У будь-якому випадку, бажаємо Вам корисних придбань!

Дата публикации: 15.11.19