Дзеркала в інтер'єрі вашого будинку

Сучасний світ дизайну вже давно розширив рамки утилітарності таких звичних предметів інтер'єру, як дзеркала. З їх допомогою малогабаритні квартири перетворюються в просторі апартаменти, зникає сумна симетрія, а очевидне стає таємним, ховаючись в магічному задзеркалля. Погляньте на дзеркала в інтер'єрі вашого будинку іншими очима, їх вміле застосування дозволить вам змінити стандартне планування та без стомлюючого капітального ремонту з перенесенням стін.

Дзеркальний дизайн інтер'єру здатний розмити плоскі кордону, заховати кути і візуально розширити зону комфорту. Для цих цілей в ілюзіоні перетворення простору використовують вбудовані дзеркала, групові композиції і дзеркальні панно, які чудово виглядають не тільки, як самостійний елемент декору, але і надають обстановці якусь легкість і прозорість.

Дзеркала в інтер'єрі вашого будинку-

Передпокій

Традиційним дзеркалом у передпокої нікого не здивуєш, воно там має бути за визначенням, і це не обговорюється. Його присутність зручно, практично, а іноді просто необхідно в силу утилітарних міркувань. Інша справа – яка у вас передпокій.

Вузький витягнутий коридор типу «пенал» візуально розширить дзеркало, розташоване по всій довжині однієї з торцевих стін. Якщо ви вважаєте це недозволеною розкішшю, з цим завданням відмінно впорається шафа-купе на всю стіну з розсувними дзеркальними дверцями.

Основна і безумовне табу – у вашому дзеркальному інтер'єрі не повинна відображатися вхідні двері.

Дзеркала в інтер'єрі вашого будинку-

Ванна кімната

Так само, як і вітальню, ванну кімнату зовсім неможливо уявити без дзеркала. Що стосується оформлення інтер'єру цього сяючого храму гігієни – тут дзеркальна тема теж має право на життя. Втім, все залежить від загальної концепції та особистих смаків господарів будинку.

Цікаво виглядають у ванній кімнаті стіни і перегородки, викладені дзеркальної тонованою плиткою в поєднанні з звичайної облицювальної керамікою мозаїчного типу. Уявіть собі тільки прийом ароматною ванни при мерехтливих свічках, роздрібнюється в сотні дзеркальних відображень — заманливо? І дуже романтично...

Дзеркала в інтер'єрі вашого будинку-

Вітальня

Дзеркала в інтер'єрі вітальні, як правило, не використовують за прямим призначенням, тобто для причепурювання або примірки нарядів. Тут їх роль зводиться до створення ефектних акцентів, підкреслюють стиль оздоблення кімнати, відповідальної за прийом гостей.

Ефектні панно або група дзеркал різних розмірів, що відображають кришталеву люстру, зроблять вітальню світліше, багаторазово збільшуючи святковий настрій.

Дзеркала в інтер'єрі вашого будинку-

Спальня

Що стосується дизайнерських рішень інтер'єру спальних покоїв, то дзеркала і тут знаходять можливість перетворити простір.

Якщо спальня здається вам не дуже просторою, зробіть за узголів'ям ліжка дзеркальну стіну з верхньої підсвічуванням. Так само цікавий варіант дзеркального «вікна» навпроти спального ложа, яке перед сном можна завісити розкішної гардиною.

На думку адептів стародавньої даоської практики Фен шуй розумне використання в інтер'єрі такого чарівного інструменту, як дзеркало, здатне гармонізувати потоки позитивної енергії, покращуючи тим самим не лише ваше самопочуття, але і добробут. Створюйте і ви свої унікальні дзеркальні інтер'єри, залучають гармонію і процвітання в ваш дім!

Соболєва Тетяна

Дата публикации: 13.09.18