Будуємо теплиці на дачі

Будуємо теплиці на дачі-

Сьогодні на дачній ділянці виростити повноцінний урожай без використання теплиці практично не можливо. Кліматичні умови нашої країни відносять землеробство до ризикованої заняття. А глобальні кліматичні зміни, які останнім часом відбуваються, ще більше ускладнили цю задачу.

Весна стає більш затяжною і багатьом рослинам на ранньому етапі розвитку значно не вистачає тепла. Крім цього, завжди існує ймовірність низьких нічних температур і заморозків, що в свою чергу не сприяє доброму розвитку вирощуваних культур.

Багато дачники проявляють небачену фантазію ладу унікальні теплиці і придумуючи найнеймовірніші способи зробити опалення теплиці своїми руками. У хід йдуть непотрібні дерев'яні віконні рами, яких сьогодні досить багато викидають мешканці будинків, встановлюючи нові металопластикові.

Деякі умільці споруджують теплиці з вікон списаних автобусів і залізничних вагонів. Але, як правило, такі теплиці дуже незручні при експлуатації, а зібрати і доставити такий матеріал теж досить клопітка справа. Та й саме будівництво «віконної теплиці» вийде далеко не у кожного.

Дуже простий спосіб побудувати теплицю з целофану і тим самим захистити рослини від згубних заморозків — це зібрати таку конструкцію з алюмінієвих або металевих дуг і обтягнути їх плівкою.

Але при всій простоті і дешевизні такого спорудження, воно має істотні недоліки. Щоб додати стійкість такої теплиці, необхідно затратити багато часу, так і плівку доводиться міняти досить часто.

Будуємо теплиці на дачі-

Сьогодні велику популярність придбали теплиці з полікарбонату. І не випадково, адже цей матеріал добре пропускає світло, що має дуже високу міцність і надає теплиці додаткову стійкість і жорсткість. У продажу є повністю готові до встановлення набори. Необхідно тільки вибрати відповідний вашій ділянці розмір і легко зібрати з допомогою викрутки.

Гарного вам врожаю.

Дата публикации: 12.09.18