Будуємо місто майстерню своїми руками

Будуємо місто майстерню своїми руками-

Напевно всі дачники, любителі садів і городів, люблять майструвати що-небудь для своєї ділянки. Так чому ж не зробити самим майстерню, де ми будемо щось робити своїми руками, ремонтувати, а також зберігати різні речі, інструменти, яким так зазвичай не вистачає місця в квартирах.

Для початку скажемо, що найкраще і найлегше буде побудувати місто майстерню з дерева і потім покрити все лаком і антисептиком, можна, звичайно, при бажанні і пофарбувати майбутню обитель великих дачно-городніх справ.

Для будівництва майстерні знадобляться деякі навички роботи з деревом, власне сам матеріал, пила, ножівка, цвяхи, молоток і різні обрабатыватели дерев'яних поверхонь.

Дерев'яні дошки, бруси або балки потрібно гарненько випиляти, відрізати потрібних розмірів і обробити ножівкою для того, щоб всі краї були рівними і гладкими. Потім потрібно скріпити їх в якусь конструкцію, що нагадує велику коробку. Скріплюються дерев'яні деталі майстерні, як правило, самими великими цвяхами. Далі вся ця конструкція встановлюється у тому місці, де ви бажаєте, щоб була майстерня.

При установці невелика її частина повинна бути закопана в землі. І тільки після того, як будова міцно стоїть на «ногах», можна приступати до спорудження підлоги. Для нього зазвичай використовують дошки, які також між собою з'єднують за допомогою цвяхів.

Наступним етапом буде кріплення двері в обителі. Можна взяти вже готову двері, а можна спорудити її самостійно із звичайної дошки і дроту для дверної ручки.

У завершенні рекомендується обробити дерев'яну конструкцію спеціальним антисептиком, для того щоб різні шкідники, а також природні фактори не зруйнували незабаром нашу майстерню. Також для більшої переконливості і для естетичного зовнішнього вигляду радимо покрити її лаком або фарбою. Будь-які матеріали зараз можна не тільки купити в магазинах, але і знайти в інтернеті, адже для дачної майстерні не обов'язково витрачати великі суми грошей на дорогі, нові матеріали. Найчастіше такі прості літні споруди роблять із залишків або непотрібних дощок, панелей та інших матеріалів.

І ось вже, коли всі основні будівельні роботи завершені, можна приступити до виготовлення робочого місця та обладнання внутрішнього простору, де ви, власне, і будете робити різні корисності для свого будинку і ділянки.

Стаття надана сайтом irr.ru

Дата публикации: 13.09.18