Будівництво басейну

Спорудження басейнів неможливо без участі грамотних фахівців, так як подібне гідротехнічне будівництво вимагає чіткого розрахунку при плануванні і знає підходу при спорудженні. Метод будівництва басейну включає в себе наступні етапи:

  • Планування басейну;
  • Підготовку його основи;
  • Конструкцію заставних складових майбутнього басейну;
  • Будівництво опалубки та армування котловану;
  • Установка гідроізоляції і бетонування;
  • Оздоблювальні роботи.


Будівництво басейну

До початку цих робіт в обов'язковому порядку потрібно зробити свій вибір: для чого служить басейн (як декоративна частина, для розваги або ж спорту). З видом басейну (скіммерний або переливний). З масштабом чаші басейну, конфігурацією, площею д я будівництва і рельєфом дна.

Існує безліч аспектів, які стануть впливати на перебіг споруди басейну, вартість також у значному залежать від даних тонкощів - розташування трубопроводів і обладнання технічного, присутності листяних дерев на місцевості зведення басейну і зон розваги - все це потрібно врахувати ще до початку будівельних робіт. Поговоримо найбільш докладно власне технології спорудження басейнів відкритого виду.

Планування

В зв'язку від зазначених замовником даних, обумовлюються товщина стін і плит на дні басейну, діаметр і клас підсилює арматури, якість бетону. Протягом гідростатичного підрахунку повинні передбачатися всі можливі навантаження при застосуванні того або іншого матеріалу, з урахуванням виду ґрунту і ступеня підземних вод.

Головні роботи на даному етапі - конструкція котловану. Може бути, потрібно спорудити пісочну подушку в 20-30 см завтовшки, потім необхідно провести бетонну стяжку, сантиметрів десять завтовшки. Брати до уваги необхідно ступінь підземних вод, так як при розташуванні плити на дні нижче даного рівня знадобиться облагороджування дренажу під по периметру донної плити і під нею відповідно.

Визначаемо заставні складові

Щоб не порушити єдність чаші майбутнього басейну, необхідно встановити заставні складові (заставні протитоку, самі форсунки заставні для них, донні сливи, наприклад) до основи споруди опалубки, в, внаслідок чого, надійно зміцнити ці самі складові до установки опалубкі.

Будівництво опалубки і армування котловану

Один з найбільш відповідальних рубежів. Пам'ятайте, що вся система опалубки повинна винести тиск бетону. Армування необхідна в тому випадку, коли грунтові води перебувають недалеко від поверхні. У рухливих грунтах необхідно будувати шпунтовані стіни, що складаються з дерев'яних або металевих компонентів.

Гідроізоляція і бетонування

Для басейну відкритого оснащення герметичності чаші виготовляється засобом нанесення полімерно-цементних складів. В деяких випадках може застосовуватися проникними вид гідроізоляції, яка наповнює пори бетону виникають кристалами, вступаючи в реакцію з ними.

Операція бетонування дна басейну і його стін виготовляється поступово по одній з 2-ох технологій: відлив в два способи або безперервна заливка.

Завершення будівництва

Це заключний етап зведення басейнів він приєднує орнаментація і обробку басейну навмисно для цього певними матеріалами. Будівництвом басейнів нині займається дуже багато компаній , але звертатися необхідно тільки до найдосвідченішим, перевіреним професіоналам, чітко дотримується технологічних вимог.

ООО "КРПМС" предлагает гидроцилиндры, рукава высокого давления, манжеты, уплотнения, грязесъемники, фитинги.

Дата публикации: 15.02.19